TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Алберт Ками @4lbertkami
#reach: 45698   ( 743rd )
#followers: 1515   ( 2540rd )
#1
Со брат ми накај дома... https://t.co/ZTdWT3t7jO
40ReTweets167Favorites·Details
#2
Кој не веруе во пријателство помеѓу маж и жена без секс, нема појма шо е брак...
15ReTweets77Favorites·Details
#3
Стара нова година...😍😁 https://t.co/tGUuUCa4Z9
3ReTweets34Favorites·Details
#4
Со малата мачка... https://t.co/yu2pBJgeNA
5ReTweets22Favorites·Details
#5
Нема поубава вечер...😍🥰 https://t.co/y0iaCXeAgL
1ReTweets23Favorites·Details
#6
Кад се возимо... https://t.co/DGDxrg03UH
5ReTweets11Favorites·Details
#7
Добро утро... https://t.co/Lh0ACrGvRk
2ReTweets15Favorites·Details
#8
Најсмешен моден детаљ кај жените ми е кога им ѕирка ушето низ коса...
3ReTweets11Favorites·Details
#10
Поминаа три години уште не можам да сватам зошто бившата ми се скара вака пред нова година и отиде сама да слави во Солун..Па коа се врати за две недели ми кажа дека не може да живее без мене и сака да се смириме... 🤔
1ReTweets13Favorites·Details
#11
- Каде за нова година?
- Па планирам во тебе, ти?
2ReTweets6Favorites·Details
#14
Дневна журка... https://t.co/KDrbXs6I4K
2ReTweets4Favorites·Details
#15
Дувачки оркестар... https://t.co/wIO3qKr3fi
0ReTweets7Favorites·Details
#16
Кога пееш и плачеш у исто време... https://t.co/UAwfZyXHFW
1ReTweets4Favorites·Details
#17
Анкетите викаат најисплатлива и најпопуларна работа во Македонија е виртуелен љубовник на разведена Австралианка...
1ReTweets3Favorites·Details
#18
Ја заследиле 9000 профили на истаграм па оваа три пати во денот се уклучува лајв за да каже поздрав до моите фанови...А пола од профилите шо ја следат се школски на дедо и, другата половина се основци кој уште личат на сперматозоид... 1/2
0ReTweets5Favorites·Details
#19
Среде соба високо јажето ми стои
чека да се убедам деновите ми ги брои...
1ReTweets2Favorites·Details
#20
Еден традиционален виц за овој период од годината.
- Тато сонував дека ме ебеше дедо мраз...
- Хо хо хо хо
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1RASPUSTENICAraspustenica1971
2🇸🇦 Sweet but Muslim 🇸🇦_lazrim1
3BJspejs_fraerot1