TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

SD 52 @52ognen
#reach: 942   ( 1818th )
#followers: 390   ( 10610rd )
Откако ценава на маслово за јадење, што Вие скоупјане го викате зејтин, кај мене е масло, исто како и киселина, затоа што киселина кисели, не оцетира, веднаш бе поинаку, подмачкано некако, цимери велешки, гукнете бе нешто , браќа
2ReTweets6Favorites·Details
Алхемичар, за тебе оваhttps://t.co/WRmy5Hc1kg
1ReTweets4Favorites·Details
@svasko1 ПоеФтин зејтин, веднаш, оооп пари за добар парфем.
1ReTweets3Favorites·Details
@vranistanska @BlazoElixir Ама ме боули куков, работев кај мене у вукојебинава, ќе вежбам за у скопјемце, ќе праќам нова тура провинцијалци, навежбани се Благојче, после Стража ,веднаш почнуваат да зборат како што личи во метрополата.
1ReTweets2Favorites·Details
@alhemicharot1 За сол, да прашам, кој ќе донесе ?
1ReTweets2Favorites·Details
@alhemicharot1:еве ти уште една//youtu.be/jFjePUPilMw
1ReTweets1Favorites·Details
@alhemicharot1 Скара во Пп, јас ти и Рампо, јас плаќам(честам) по Пп закони.
1ReTweets1Favorites·Details
1ReTweets1Favorites·Details
29 Свињокол
1ReTweets0Favorites·Details
@BlazoElixir Еден од неговите правнуци неодоливо наликува на него.
0ReTweets2Favorites·Details
@Minskonhet_ Ќе се изнаебеш и ти, а бе остај ја вештеркава, аман, на оваа баба и' и нема речено убав збор, пцујам и јас, ама в ум, не знам што може да се случи, имам поган јазик.
0ReTweets2Favorites·Details
@LolitafromBt @Minskonhet_ @TR1k5teR Е паа , Вие 33 рњд, на некои вакви им дадовте важност, Спенџарска уште на твитер ми фалеше, не Ве разбирам навистина?
0ReTweets2Favorites·Details
@svasko1 Аа да, дека намалена за 40 ина денари, од не знам колку на не знам колку, се тешиме и тргаме курој.
0ReTweets2Favorites·Details
@svasko1 Подмазивање
0ReTweets2Favorites·Details
@svasko1 Цимери беше на крајот
0ReTweets2Favorites·Details
@Vesna221091663 Јок, Весна, западов е урнебес и има душа, го кажале на исток, југ, центар кај вас, како и да е, богатство, размисли...
0ReTweets2Favorites·Details
@gladiat0r100 Зоран Иванов и јас
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
@ma6ni4ka Јас не мразам педери и лезбејки, мразам и би кркнал педофил, се' е ок , додека не почнат да хистеризираат дека јас со две деца сум забеган, а на некој од 30 години што му влага црн машала претставник е нормално, уште па на ТВ, панделче, да ти пуштам линк од еден филм?
0ReTweets1Favorites·Details
@ma6ni4ka Ми е гајле дали некој го прима до грло или не, само нека не кажуваат дека е тоа нормално и нека не се поганат, палајци се овие, оној сто марки, ме блокира за овој муабет, ова нивново е хистерија, болест.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Шаман 🐍🦠☣️🦇🌍🍁👁️gladiat0r1006
2Панделка (Фљонга) 🎀ma6ni4ka6
3Connect disconnectedsvasko15
4Едвард Благојчеblazoelixir3
5АЛХЕМИЧАРОT☦ 🧪⚗alhemicharot13
6дефинитивноdefinitivno2
7WarLockbaronmkd2
8Мрачниот Волшебникmartian_fx2
9Александарtr1k5ter2
10Чупето🇲🇰lolitafrombt2