TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

53x11 @53x11dj
#reach: 15225   ( 540rd )
#followers: 564   ( 7820rd )
Љуботен за крај на Октомври. Не бил поубав 😍 https://t.co/3gvhCjeOEk
5ReTweets101Favorites·Details
Моментално би го дал бубрегот за некое куќиче на Сицилија да иам доле. Би собирал маслинки ако треба, само да може секој ден у морето да глеам
#УАЗИМА
7ReTweets60Favorites·Details
Нови фиљџанчиња in, who dis? https://t.co/XtO0INkSdd
4ReTweets54Favorites·Details
Моето време е за тие што ме следат и поддржуваат уште фудбал дур играв, а не да му е понижење да следи "точкар/кафеџија" па без срам ќе ме праша за точаци или кафе нешто иако не го следи DJ53X11 провинцијалецот. https://t.co/ZUIN5H3MnM
2ReTweets60Favorites·Details
Неколку твитови видов на оваа тема. Дали сте ментални бе крвта да ви ја ебам? Човекот загина, најверојатно зашо вампирот чепкал у телефон ко 99% од сите учесници у сообраќај. Мајка му пичката ја барал инаку у лентата за застанување да вози. Ако е за тоа кај да се вози точак 1/2 https://t.co/cK1TpjLFkP
7ReTweets28Favorites·Details
Да го окренеме. Две недели после 💥 https://t.co/xN9XCTms9d
1ReTweets37Favorites·Details
Прашање до Twitter книга заедница.
Дали може да се најде книгава на македонски? Многу ми е замарање Royal англискиов да го читам. Два реда па гуглам за секој збор што значи 🤷 https://t.co/yQjwPz7BDf
5ReTweets16Favorites·Details
@JasminaCv Дека сме злобни ко народ нема збор.Дека и треба помош од психијатар исто така неоспорно.Не можеш да се вадиш на операција некоја и да се понашаш према другите ко да си од некоја супериорна раса.Продаваат магла на интернет на слабо интелектуална публика која за нив е ретардирана🤡
0ReTweets12Favorites·Details
Буквално секој мрсен тинејџер после 4 тренинга у теретана. https://t.co/vyXE9gBR2M
1ReTweets7Favorites·Details
@rockythechamp7 Инфлуенсер станав
0ReTweets8Favorites·Details
@DarkOnchevski Дали исполни едно од овие 3 правила пред да ми се обратиш обичен смртнику?
1. Ме следиш на твитер?
2. Ми го лајкна твитов? (ретвит е бонус)
3. Дали ми купи унутрашни гуми за точакот?
0ReTweets8Favorites·Details
@JasminaCv И да умираш не ти дава право да си шупак према другите. Ние сме исфрустрирани или она што моли за лајкче и follow на инстаграм? Па на госпожата и било повредено фрагилното его, затоа што некој обичен следач ја прашал без срам шо марка е кајшот.
0ReTweets7Favorites·Details
@Vasilij_1987 Продавачка на магла ака инфлуенсерка. Помпата е околу понашањето, не дека е она некој битен курац. Дел ја бранат, дека она има вродено право да се понаша како сака према понискиот слој од општеството поради тоа што е директен потомок на Ра - Богот на сонцето.
0ReTweets6Favorites·Details
Сечењето е непотребно. Цело + пола литар јогурт. https://t.co/UGwOQmbXD1
0ReTweets5Favorites·Details
@VamuTamuOnamu Пошто е зубар купи му Pinarello Dogma F, нема да утнеш 🤣
0ReTweets4Favorites·Details
Секојдневие нс патот Тетово - Шапка. Плус чат пат по некој коњ или џукела https://t.co/QJTPmGx1Mh
0ReTweets4Favorites·Details
Ако на некој му треба кацига L нека пише иМбокс ќе договориме цена. https://t.co/VYKMJH8Nvq
0ReTweets3Favorites·Details
@JaoPokojniToza Возев нозе да развртам, не бркав бројки. До НГ junk miles, после тоа може ќе фатам некој тренинг план.
0ReTweets2Favorites·Details
@sp1cemustflow Нема да се деси тоа.
0ReTweets2Favorites·Details
@VamuTamuOnamu Материјал за психијатар.
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Andrej Naumovskinaumovskhi9
2Марк Грег Спутникsatelite_chris8
3До Ре Миgievskaaa7
4Awa Kenzōkenzoawa4
5PokojniTozajaopokojnitoza3
6Среќнаvamutamuonamu3
7JasMinajasminacv3
8Uzurpatorotdarkonchevski3
9✨𝗯𝗮𝗹𝗲𝗿𝗶𝗻𝗮𝘁𝗮✨official✨ bloknatatacentarska_picka3
10Летечи фахманficoku2