TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Арогантен666 @666charming666
#reach: 55980   ( 437th )
#followers: 627   ( 6502nd )
❤Yugoto❤
Ena Veko 😍 https://t.co/HAcH7lYWui
24ReTweets190Favorites·Details
@SmoothManMk @FigliaDiLilith Требало [email protected] има темперамент,цврсто ги брани своите ставови,не се откажува.Има нешто што те предизвикува,а и таа насмевка..секси.Не сум ја запознал,ама имам некое претчувство дека има прекрасен бисер во таа остра школка.Вреди како сите останати заедно..Една..
28ReTweets23Favorites·Details
@FigliaDiLilith @rand_lucifer @ashe_wdc Не ја знам историјава на твитеров,со кого се си влегувала во конфликт,дискусија.Со задоволство би ислушал за се од тебе,дали на пиво,кафе,вечерна/дневна дружба..не сум нешто религиозен,ама сакам да верувам во тебе.. дека си одлична личност,како што и мислам 😜
15ReTweets3Favorites·Details
But I'm a creep, I'm a weirdo.
What the hell am I doing here?
I don't belong here..

🎶 "Creep" by Radiohead https://t.co/4wcvZzYs1V
18ReTweets76Favorites·Details
Која песна ли ја слуша ? 😅🥰🤔 https://t.co/qclJc9ig06
5ReTweets75Favorites·Details
Sagrada Familia
Barcelona, Catalonia, Spain https://t.co/SzYOhfAC7f
10ReTweets49Favorites·Details
Nema ništa lepše od onoga što slučajno započne, a dobro se završi.
~ Federiko Moća https://t.co/VrU0vf2L99
12ReTweets42Favorites·Details
Lady Gaga ❤ Bradley Cooper
Shallow🍷🎶 https://t.co/aOj4xZQCBB
9ReTweets49Favorites·Details
❄️ ❄️ ❄️ https://t.co/u3pTNouvHa
6ReTweets52Favorites·Details
❤️I know what i want,
because I have it in my arms right now.
YOU https://t.co/OeljVnors4
9ReTweets40Favorites·Details
Парк "Жена борец"

Kрај на 1960ти години https://t.co/pO0AX25yHP
5ReTweets47Favorites·Details
@FigliaDiLilith @HorridChildd Утнав буква,со задоволство би ја научил од тебе,како велат стиховите:
"Мојот приватен џет на тебе чека на ред,
Сакаш да се бањаме во млеко и мед
Сакаш посетла од рози,во кревет ќе ги правиме сите можни пози
Па истурај ги на мене твоите нервози
Знаеш за тебе јас сум створен." 😎
7ReTweets7Favorites·Details
🌹Усни на усни 🎶

Срце во срце

Раце во коси

Колку си убава❣️ https://t.co/3nuLgIjc4t
6ReTweets38Favorites·Details
Lets put a SMILE on that face 🃏 https://t.co/153ZrxVksY
7ReTweets33Favorites·Details
Disturbed
The Sound Of Silence
Good Night 🏴 https://t.co/J2hzSBCQL2
4ReTweets34Favorites·Details
@FigliaDiLilith Единствено сум заинтересиран да видам насмевка на тебе,не ме интересира што ќе направат другите.Да можам да ти "украдам" насмевка за момент ќе бидам задоволен.Тие очи-будат фантазија,тој карактер-срце освојува.А насмевката на тебе...😇
6ReTweets9Favorites·Details
@Carevata_Kerka @dukoska_ana @LicnaMakedonka_ @CyrilOfMacedon @LegitMacedonia @tome_corner @to208225031111 @dvezvezdi1 @petre_traykoff @ana_bez_mana888 @MajaSpasovska1 @m0rban @sedo_pero @Kalabalak_ @nerazzurro7777 Дуото наречено БЕНД..ПА НЕМА ПОЈАКО
и идеме..Како ме галиш хеејј,како ме палиш ..ме возбудуваш 🤩🤩
https://t.co/45kebn4F2f
2ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Anaana_bez_mana88817
2Царевата Ќеркаcarevata_kerka9
3Лична Македонка 💣licnamakedonka_8
4Мимикријаmajaspasovska18
5CyrilOfMacedoNcyrilofmacedon8
6револтlegitmacedonia8
7Професор Др. Цветковиќtome_corner8
8АЛХЕМИЧАРОТ.to2082250311118
9Две Ѕвездиdvezvezdi18
10petre tr.petre_traykoff8