TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

UltraViolet Heaven @6_7characters
#reach: 47859   ( 563rd )
#followers: 5328   ( 550rd )
#1
Почело је. https://t.co/n8FaQG38bj
7ReTweets59Favorites·Details
#2
Dali nekoj tuka ima pojma kako da si podesam da mi meri rabotna nedela na Upwork od petok do petok?

Rt pls
6ReTweets0Favorites·Details
#3
Не можам да поднесам мажи каде за повеќето сервирани животни проблеми јас сум "помаж", побрза и поекспедитивна за да ги решам. Не сакам мажи со ниска самодоверба, ниту такви кои вербално провоцираат со своите фрустрации колку да ти го расипат денот, без никаква друга поента
12ReTweets30Favorites·Details
#4
Ние чекаме училиштето да нѐ контактира со насоки за старт на учебната година, то ни праќа мејл со наслов:

Fwd: Kupuvajte na 12 rati vo SportVision do 30-ti Septemvri

Супер.
7ReTweets35Favorites·Details
#5
Има луѓе кои ве сакаат, не влегувајте кај секоја будала во кола
6ReTweets37Favorites·Details
#6
Битола, алал! https://t.co/QRyHDc21bw
7ReTweets33Favorites·Details
#7
Ја видов платформата за учење. Три дена ја работам.

Образованието стана привилегија на богатите. Исто како здравството, немаш пари, тешко тебе, мисли му ја.

Е па, исто!
7ReTweets31Favorites·Details
#8
8ReTweets26Favorites·Details
#10
Се занимавате ИСКЛУЧИВО со себични работи, само со она шо ви прај вас ќеф.
Ништо за општото добро, ништо за општествено добро, не знајте за потаму од сопствениот нос и навистина ми е жал шо е така.
5ReTweets15Favorites·Details
#11
ЗНАЧИ
МНОГУ
ТОЧНО.

НАЈТОЧНО. https://t.co/v7hfLkqvT7
4ReTweets17Favorites·Details
#12
Толку куцаме со колегава шо мислам дека сме во врска
1ReTweets16Favorites·Details
#13
Zapishete si go negde ova https://t.co/7OvBezgzif
3ReTweets8Favorites·Details
#14
Благослов. https://t.co/6UMRD8pv0P
3ReTweets7Favorites·Details
#15
@LeCaffeine Pa zhivejsh. Ete zajko taka vi vika. 🤣
2ReTweets2Favorites·Details
#16
Na majkati pichkata https://t.co/FJLDtv1OV5
0ReTweets15Favorites·Details
#17
Колку е сато?
Се надминав со работа...
1ReTweets4Favorites·Details
#18
Аман.

TWITTER IS NOT REAL LIFE.

АМАН.
1ReTweets4Favorites·Details
#19
Ете, станав од сабајле и пак на некој тука ни то не му се погоди 🤣
1ReTweets5Favorites·Details
#20
Платформа./Platforma.

Mute.

Forever.
1ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Jovan Petrovjp_wanderer18
2θεία Εφτελιαeftelijanamajka11
3Рубинtherealrubinbt6
4Reddit MKDredditmkd6
5Аритмијаsnowgirly25
6Lile Pile🐤pilelile5
7Бебешка Седи Домаlecaffeine5
8ЖРТВА НА КАПИТАЛИЗМОТjumalatuoni5
9Mangoran_man4
10Гревastrogrev4