TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Нон Сограта @6joco9
#reach: 0   ( 21839th )
#followers: 2956   ( 1318th )
Ациди водици!

За многу години!
0ReTweets1Favorites·Details
Криво ми е за Чиле, требаше они понатаму да одат
0ReTweets0Favorites·Details
Која е магијата на фатениот крст?
0ReTweets0Favorites·Details
Покачување на пензиите од 1.6% во период кога немаме никаков индустриски развој. Да ни се живи и здрави кредитите.
0ReTweets0Favorites·Details
@_energija_ Јако лоби и дијаспора.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1КАРМА_energija_1