TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Emilija @__emilija__
#reach: 20174   ( 452nd )
#followers: 15337   ( 50rd )
Краток е животот за да се мачите со погрешни луѓе.
5ReTweets19Favorites·Details
Ако те сака, ќе ти се врати за да те докрајчи.
3ReTweets10Favorites·Details
Џин тоник и јас и ти.
1ReTweets5Favorites·Details
Една лоша одлука не го прави животот лош.
1ReTweets4Favorites·Details
Ве знаат дека ги варате, не бидете уште поглупави.
0ReTweets7Favorites·Details
Љубовта не е ништо за нешто.
0ReTweets2Favorites·Details
@kojprvpocnamme Најопасна болест е тоа “ради децата”.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1СИГМА™kojprvpocnamme1