TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Црнокоса💎 @_diamond_66
#reach: 82261   ( 198th )
#followers: 1269   ( 2956th )
#1
Вие што флертувате, а не давате пичка и мислите дека целиот универзум се пали на вас и вие сте курви, да знаете!

💉💉💉💉
28ReTweets200Favorites·Details
#2
И оженет маж може да биде среќен, додека не дознае жена му!

🤑🤑🤑
27ReTweets172Favorites·Details
#3
Сакам утрински секс и на пладне, а поготово и навечер!

🌞🌞🌞
16ReTweets174Favorites·Details
#4
Мажите не бараат многу, само: пичка, алкохол, ручек, тројка, црнкиња, внимание, у г'з, слобода итд.....

🤓🤓🤓
23ReTweets148Favorites·Details
#5
Само маж со многу пари има право да бара жена со расни цицки и гзови. Останатите нек си пуштат порнич!

💚💚💚
27ReTweets133Favorites·Details
#6
Како те гледа, така ќе те ебе 🍾🍹🍓
21ReTweets150Favorites·Details
#7
Полошо од курви се оние што не се курви, а курви се!

💥💥💥💥💥💥💥💥
13ReTweets138Favorites·Details
#8
Јебеш постела која мириса на Ленор, а не на секс.

🔥🔥🔥
11ReTweets137Favorites·Details
#9
Џабе си депилирате, раце, пички ако петите ви се испукани!

😲😲😲
12ReTweets113Favorites·Details
#10
Цел ден без прслук..

У ЖИ ВА ЊЕ 💎💎💎💎💎💎
11ReTweets112Favorites·Details
#11
Мажи!
Не гледаат сите жени колку имате у џебот. Некои гледаат што имате меѓу двата џеба!

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
14ReTweets96Favorites·Details
#12
Колку од вас би останале у брак или врска ако со партнерот си ги размените мобилните на 24h ??
Толку за љубовта....

🍀🍀🍀
17ReTweets83Favorites·Details
#13
Права жена на својот маж му набива потенција, не рогови!

🤸‍♀️ 🤸‍♀️ 🤸‍♀️
14ReTweets88Favorites·Details
#14
Влијателност на Твитер е титула рамна на титула на претседател на месна заедница или куќен совет.
Се курчиш, важен си, а никој не те ебе 2%

💋💋💋
15ReTweets80Favorites·Details
#15
Не постои жена што нема да ве заебе, кад тад..

Значи, НЕ ПОС ТО И! 💣💣💣
16ReTweets68Favorites·Details
#16
Нема добар секс без интелектуални перверзии!

♡♡♡
11ReTweets76Favorites·Details
#17
Не можеш да бидеш прав МАЖ у мала кола!

НЕ МО ЖЕШ.
🚘🚘🚘🚘🚘
11ReTweets73Favorites·Details
#18
Ако вашата жена ви зголеми количина секс на неделно ниво, не ви се посреќило, туку се сомнева дека имате швалерка!

💉💉💉💉
8ReTweets72Favorites·Details
#19
На вакви вруќини најсигурно е да си у брак. Замисли сеа да треба да фасцинираш некој, да гинеш по жештиниве.. .😰

👄👄👄
8ReTweets64Favorites·Details
#20
Нозе или г'з, на што да стаам акцент денес!?

💜💜💜

#ДоброУтро
7ReTweets60Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Професор Цветковиќtome_corner31
2mindрluмbеr 🇲🇰 🇺🇸 🏳️‍🌈mindplumber30
3Ацо Саатчијата ⏳acosaatcijata26
4Baze Lazevskibazelazevski23
5Др Арсланагићarslajemenibog15
6Јане Стефановstefanovjane14
7Г-дин Ривсpadretto13
8Еск0барeskobar_od_sk12
9Braneviktorstefano159
10vladimir nikolicvladnik559