TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

𝕀𝕧𝕒𝕟𝕠𝕤𝕜𝕒🍒 @_ivanoska_
#reach: 64930   ( 410rd )
#followers: 2151   ( 1819th )
#1
Поздрав од мене и од Ана. 🥰 https://t.co/XU4uBUeNCD
28ReTweets861Favorites·Details
#2
Еве ви за тие што се тресите од чипирањето. https://t.co/0ppqgaYdZd
53ReTweets195Favorites·Details
#3
Баба ми со мене (лево) vs баба ми со Ана (десно). https://t.co/HVtzXbPbaa
6ReTweets445Favorites·Details
#4
Прстињаа 💗😊 https://t.co/p3sCmgPTBC
14ReTweets396Favorites·Details
#7
Најмногу боли кога гледаш како човекот што ти значел и си го сакал најмногу во животот полека преминува во некој што најмногу го мразиш.
19ReTweets100Favorites·Details
#8
Бравос бе за податоциве, само години и висина пишува. Дечково, Димитар Мицковски, повеќе познат како Џими, е од Стругово Демир Хисар. 30 дена веќе нема ни трага ни глас од него. РТ. https://t.co/xnn8OI3neV
14ReTweets6Favorites·Details
#9
Од #ПрашањаКоиМеМачат издвојуваме:
Како си го бриши газот???😱 https://t.co/7HqVRrk21a
12ReTweets153Favorites·Details
#10
In Macedonia we dont say “дојди да видам кај се удри” we say “затни ја муцката да не те натепам па да има за што да плачиш” and i think its beautiful.
15ReTweets94Favorites·Details
#12
In Macedonia we don't say "Sorry, I didn’t know that you have a boyfriend“ we say "Епа мести ми некоја другарка ко така" and I think it's beautiful.
12ReTweets94Favorites·Details
#14
Ни дејтовите повеќе не се тоа што беа. :'(
10ReTweets71Favorites·Details
#15
Сега е вистинското време на инстаграм во био да си пишам "woman mother queen" или "mother of an angel".
7ReTweets66Favorites·Details
#16
Ај сите имаме огледало дома ама главното прашање тука е дали Панчо има огледало дома?? https://t.co/7nHgNAwC7r
8ReTweets48Favorites·Details
#18
@Anevski_ Не се интересни тие на тацна што се даваат. 😅
0ReTweets4Favorites·Details
#20
@Anevski_ Јас секој пат се залетував по некој што не знаеја ни дека постојам. 😭
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1𝙰𝚗𝚍𝚛𝚎𝚓 𝟻𝙶anevski_3
2Противизамprotivizam12
3Thunderstruckmikroskopiram11
4Читателкатаprofesorkata681
5Висеншафтлерboshkov_1
6👽Aлиен'ка👽zeznataskorpija1
7Kibble Dkibbled91
8Лешник 🌰leshnice1
9Не сум твој типludatakomshika1
10aleksandar - Tрн во oкOaleks_photo1