TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

јАсСоБрАдАтА @_jo_van
#reach: 73100   ( 487th )
#followers: 7485   ( 304th )
#1
На денешна ден пред 3 години во ГАК беше 1239 бебе но мене ми беше првата радост, среќен роденден Миа те сака тато ❤ https://t.co/Aj2kTXNSf9
21ReTweets403Favorites·Details
#2
Продавачката сабајле вика ти прв ко ќе ми влезиш после цела ден ми е среќна 😳😏
10ReTweets128Favorites·Details
#4
Да ви видам омилените ви шољи за каве 😏 https://t.co/kG2PSTnKXU
7ReTweets69Favorites·Details
#5
4 ден без ни една 🚬 не мора честитки може ☕
5ReTweets67Favorites·Details
#7
Ко воли нек изволи 😁 https://t.co/qqLaBymkkK
6ReTweets47Favorites·Details
#9
Изолирај се не биди педер 💅 https://t.co/vdlotswHiC
9ReTweets37Favorites·Details
#10
Истото го мислиме со Џамбазов 🤷‍♂️ https://t.co/nVsnToBsJy
8ReTweets39Favorites·Details
#11
Јадам благо ко да немам видено
7ReTweets39Favorites·Details
#12
Ленор златен било перверзија во движење 😍
4ReTweets47Favorites·Details
#13
7ReTweets36Favorites·Details
#14
#15
За вас кур ме боли за штркот ми е 😥 https://t.co/oHF3HeiT1Q
4ReTweets40Favorites·Details
#16
Го давате газот под кирија и после други криви ❤
6ReTweets30Favorites·Details
#17
9ReTweets20Favorites·Details
#18
Не се нервирајте сите ќе си умриме 🎉
3ReTweets37Favorites·Details
#19
Лесно ви е на вас шо имате исти коли пола Мк а јас шо имам кола каква што има 5 само во Мк од кој 2 не работат како да одам по швалерка 🙃
4ReTweets34Favorites·Details
#20
Како се викаш?
- Тина.
Од Клементина ли?
- Не, од Албертина.
7ReTweets24Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Εφτελιαeftelijanamajka57
2Caledonia1red2yellow3blu51
3Dr.Dre 🔥🔥🔥echoo24636
4crvenokosata2eyeshadow32
5Гуру де Коркаш™bejbiboy26
6Thunderstruckmikroskopiram123
7Дизиdizajnerot20
8Andrewitisiandrew19
9😷😷Лутка😷😷aleksandralutka19
10Karasevdajuly_girl197917