TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🏳️‍🌈 @_lazrim
#reach: 29753   ( 996th )
#followers: 989   ( 4390rd )
Не барајте, не давам https://t.co/ivamLQxZO5
5ReTweets79Favorites·Details
Го дишиш воздухот на НИКОЛА ГРУЕВСКИ! https://t.co/WPA9NUBh4H
5ReTweets58Favorites·Details
Само мене ли исти у фациве ми стануваат? Искривени и изопачени како и "прогресивноста" што тече низ нивните вени 🤮 https://t.co/sApOc80Qpa
5ReTweets48Favorites·Details
Finally I said yes 💑💏💍❤ https://t.co/HNgsQM2jPc
3ReTweets48Favorites·Details
Логички, овие што иделе на курс по англиски едноставно немале капацитет да го научат јазикот и им требало некој да им објасни. На нас што не сме оделе едноставно ни фаќал кликерот.
5ReTweets39Favorites·Details
Мојот единствен господар е Зоран Заев, пред него и пред бога само клечам.
7ReTweets29Favorites·Details
Во време на Груевски се пушташе Ој вардаре македонски на утакмици на Македонија, сеа Пеце Суперхикс.
6ReTweets31Favorites·Details
Среќен роденден ПРЕМИЕРЕ, уште многу вакви настапи и посрани гаќи на квази новинари како @BorjanJovanovsk и Младенчо, да си жив и здрав, среќна 51-на.
https://t.co/zCksbfpusJ
6ReTweets25Favorites·Details
Комбиниран состав од ВМРО/СДСМ од 1991 до сега што би ја спасил државава:

Претседател: Иванов
Премиер: Груевски
МВР: Јанкуловска
Транс. и врски: Јанакиевски
МНР: А. Милошовски
Финансии: Ставревски
Здравство: Тодоров
Труд и социјала: Спасов
Образование: С. Ристовски
7ReTweets22Favorites·Details
Come back to Gostivar or Tetovë we have work for you in Oriental https://t.co/ddB4R04goO
3ReTweets30Favorites·Details
За бела ноќ кај Инспекторот у подрум. Капацитет 8 души, принцип за влез "прв дојден прв услужен".
Само вакцинирани со 2 дози.
Програма:
@jepirovski мк евергрини 19:30 - 21:00
@Barracuda_____ рап и метал 21:00 - 23:00
@__Lazrim и Инспектотот live ex yu new wave 23:00 - до мугри
7ReTweets17Favorites·Details
НИКОЈ НИШТО НЕ ТИ МОЖЕ!
5ReTweets20Favorites·Details
Пола профили што ме следат, реагираат и ми лајкуваат на Инстаграм се профили на кучиња и мачки.
5ReTweets18Favorites·Details
Леб си јадел кај мене, сум те издржавал како не ти е срам?! (Посветено)
0ReTweets21Favorites·Details
@K4M68805044 @TigarTigrovix @ramzan_a95 @hello_hell0_ Praying doesn't pick a place just like when you have to pee or when you are giving a birth, it's natural for one muslim's body to pray so normalize it for people to pray everywhere.
2ReTweets3Favorites·Details
Стварно на таткати му влегла змија в гз?
2ReTweets9Favorites·Details
Го избришав газот со влошка.
1ReTweets12Favorites·Details
1ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Соломон jr.solomonsflo8
2Uncle Sadfalsegod1547
3Слободан Махмутоскиabrazame215
4🏴‍☠️TigarTigroviç🏴‍☠️tigartigrovix5
5Јепирjepirovski4
6Barracudabarracuda_____4
7Theridion Grallatortheridiongrall4
8Леонче мајкиноpipelinmkd3
9Медицинска Сестра Тиmedsestrati2
10ашеashe_wdc2