TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

__bad_girl__ @_losha_devojka_
#reach: 83481   ( 209th )
#followers: 2082   ( 1872nd )
#1
Секое утро ми започнува со песните што ги има запишано.
Вечна слава братучед!🙏🏻🖤 https://t.co/w8Vqz9iGAv
22ReTweets169Favorites·Details
#2
Кој има дозвола 24/07 нека повели слободно.😁 https://t.co/OikeLkPQNY
8ReTweets197Favorites·Details
#3
Колешка го изгуби бебето во 9ти месец од бременоста. Ништо до сега не ме погодило, како ова...😔
3ReTweets136Favorites·Details
#4
Има некој за?🤤 https://t.co/BGtcsQUjrE
8ReTweets115Favorites·Details
#5
Мислам дека #третасмена може да започне.😅😘❤️ https://t.co/uShMku6PFv
10ReTweets108Favorites·Details
#6
Дан сакат некој пиварки?🤔😁 https://t.co/3oumtkgwaf
7ReTweets116Favorites·Details
#7
Епа тој гз не е од салати само.😂 https://t.co/tprzMPeEfW
3ReTweets116Favorites·Details
#8
Еве ја и новата изработка.🙂 https://t.co/Czn0bT5it5 https://t.co/enxueQEyOJ
16ReTweets76Favorites·Details
#9
Сакам да шетам по дожд. Тогаш никој не може да ме види како плачам.
*Чаплин.
15ReTweets71Favorites·Details
#10
Сега едно кафенце и спремна за трчање по стаза😁 https://t.co/0Sv14GAJCA
4ReTweets102Favorites·Details
#11
Рај за очи и душа..❤️ https://t.co/GjnLSxaFOq
9ReTweets83Favorites·Details
#12
Друштво ми праи срцушов на главна.😁 https://t.co/mAhM8u2JoV
8ReTweets84Favorites·Details
#14
Си добивв снајкаа.😁❤️🎉🥂🎉🎉
0ReTweets105Favorites·Details
#15
Денот може да започне.
#ДоброУтро ❤️ https://t.co/jPKxCkrZUx
9ReTweets77Favorites·Details
#16
Читам 39-годишен Скопјанец ја обљубил својата 12 годишна ќерка. Ем го створил, ем му го уништува животот.
ЗА ВАКВИТЕ САМО БЕСИЛКА НА СРЕД ПЛОШТАД!
5ReTweets88Favorites·Details
#18
Посветуваш внимание на некого, го ставаш во најбитните луѓе и на крај ножот во грб.
Епа у грб ќе ти биде, кога искрена си со сите.
Памет за следен пат!😉
7ReTweets75Favorites·Details
#19
Сум решила комшииве да ги излудам до небо со Scorpion. Доста лудуваа они од сабајле со Цеца.
6ReTweets75Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Капетански Дневник☠blacktaurus755
2Traveler_Lonely 🖤l_traveler__37
3Сафраmetokara0933
4Комшијаplaviochi27
5Противизам ☔protivizam126
6неустойчив дациdavorche220
7Прекрасна 😷prekrasnavasic15
8Александарtrik5ter14
9СамоМојаsamomojaa11
10Lions never ever cry- they just remember!lionsnevercry2811