TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Луна @_luna_1979
#reach: 5632   ( 1490rd )
#followers: 4414   ( 825th )
Во Охридче веројатно има една вело патека...
#наточак #mkfail https://t.co/du00HPZB84
3ReTweets4Favorites·Details
@Jane_Sk Не само што ќе заштедиш пари, туку и ќе ја заштитиш природата (помалку загадување и штедење на ресурси).

Ме потсети на баба ми❤️
0ReTweets3Favorites·Details
Многу е ладно.
Има да работам од дома до пролет, зимски сон!
0ReTweets5Favorites·Details
@tnt_oliver @Mjuriol1 Има и лгбт што сакаат да се мажат/женат...нема врска сексуалната ориентација тука.

Поедноставна поделба би била на free spirit авантуристи/индивидуалисти и на оние што се чувствуваат подобро во заедница.
0ReTweets2Favorites·Details
@DeteLoso Ние бараме виновници
0ReTweets1Favorites·Details
@Karpa_1904 Мелодијата
0ReTweets1Favorites·Details
И шта чемо сад?
0ReTweets1Favorites·Details
@Darevski88 Пред врата ...дали казино беше или кладилница...😑
0ReTweets1Favorites·Details
@Darevski88 Ово је мали град у њему све се зна...ајде да откриеме чива е колава и да го направиме славен! (Гарант некоја фаца е со колава)
0ReTweets1Favorites·Details
Спанаќ он мај мајнд
0ReTweets1Favorites·Details
@ChakNaOriz Добро бе, зар на никој не му боде очи НЕКОЈ НЕБИТНИ?!🙄
Стварно е талент
0ReTweets1Favorites·Details
@ChakNaOriz Следен->последен->најпоследен

Дарен->надарен->удрен

🤯🤯🤯
0ReTweets1Favorites·Details
@spiritBreaker__ дАБАр 😁
(ок...+2 букви)
Translate Tweet
0ReTweets0Favorites·Details
0ReTweets0Favorites·Details
0ReTweets0Favorites·Details
@roze_______ Да не не е така?
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Дареdarevski882
2Чак на Оризchaknaoriz2
3011spiritbreaker__1
4Γαρδσ 🌈garbo_____1
5Дете Лошоdeteloso1
6Фломастериjane_sk1
7Карпаkarpa_19041
8Илузионистаelilusionista251
9Sir Olivertnt_oliver1
10мјуриолmjuriol11