TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Molly Bloom @_molly_bloom_
#reach: 67430   ( 338th )
#followers: 3988   ( 832nd )
#1
А да престанете да кажувате работи за време на секс и да си уживате?
И така ретко ебете.
9ReTweets89Favorites·Details
#2
Дечкото со сивите тренерки 😍 https://t.co/TiHvYmmIWF
7ReTweets63Favorites·Details
#4
Мушко у сиви тренерки , башка згоден ...
И иди не мисли цел ден на него.
5ReTweets51Favorites·Details
#5
Признавам. За овие 55 дена здебелена сум. И тоа 3кг. И се во цициња. 😂
2ReTweets59Favorites·Details
#7
Злобни очи сум имала 👀 https://t.co/jpF1zEOXJc
0ReTweets52Favorites·Details
#8
Полицајка сексуално вознемирувана во ПС Гази Баба од страна на нејзиниот шеф .
Коментар од млад дечко навидум нормален и културен лик : сама си го барала , опашот и мрдал иначе да седела мирна немало ништо да ја задеси.

МЕТЕОРОТ ДО КАЈ Е?!
2ReTweets28Favorites·Details
#9
Како да објаснам зашто не се дотерувам за на работа?
Ваљда затоа што за 45мин од пижами до финалната униформа имам 3 пресоблекувања.
4ReTweets21Favorites·Details
#10
Сакам bluetooth слушалки за Нова Година.
5ReTweets16Favorites·Details
#11
Сакаш да се видиме или да јадам чипс со вкус на кромид
3ReTweets21Favorites·Details
#12
Не го осетив. Изгледа беше мал 🙄
1ReTweets23Favorites·Details
#13
И шо решивте : се дава на прв дејт или не?

Да другарка прашувам . Дејт има викендов.
1ReTweets23Favorites·Details
#14
Не ама стварно замисли кога шеташ така 6373 дејта кроз 5-6 месеци и легнуваш со него и сфаќаш дека не го бива у кревет , дека му е мал курот , не знае што да прави у кревет и слични fail работи.
И за што си губел време?
Ама добра му е душата можда бе.
0ReTweets24Favorites·Details
#15
А ако вториот дејт е после неколку часа тогаш може секс?
2ReTweets13Favorites·Details
#16
Јас сум една од тие ретките што не става скоро ниедно стори од искачање.
1ReTweets15Favorites·Details
#17
Ова исто смешно ми е како еднаш кога на час по физика наместо осцилоскоп цел час слушав како професорката вели овци во скок. https://t.co/w5JC1PNndk
3ReTweets9Favorites·Details
#18
Не знам кој е полуд. Дали продуцентите на Грејс Анатами што снимаат уште епизоди , а се на 16та сезона , или јас што сите 16 сезони ги имам изгледано?
1ReTweets14Favorites·Details
#19
Вечерва имав шанса да се омажам у Швајцарија.
Ќе прифатев ама не можам да живеам таму , многу е ладно.
0ReTweets17Favorites·Details
#20
Колку сум се одвикнала од чоколадо што и ова за готвење ми е преблаго.
2ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Мистер 6пекlektorot54
2Ид Нина 🍀id__nina35
3Дарлаexmitevskad22
4Саретоmrcatorka20
5Синеcorner_4318
6Брадестиот🇲🇰_bradestiot16
7♡ Лøлита ♡lastnightsbabe16
8Тошоmalerott14
9Венцо Утовар - Истоварkamijon00712
10КиМиЗоkikuvche12