TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Програмерка @_programerka_
#reach: 6768   ( 1489th )
#followers: 2543   ( 1581st )
Не ги памтиш зборовите, туку чувството на предавство.
2ReTweets6Favorites·Details
Луѓето ги делам според интегритет.
2ReTweets5Favorites·Details
Ако на мене ми се жалиш од најдобрата другарка, којзнае за мене што збориш 🤨
0ReTweets9Favorites·Details
Добро што ви е со цената на кириите?
400 евра за двособен стан.
Па на некој толку му е платата.
0ReTweets8Favorites·Details
@deadwronger -магнети
-Хари Потер книги на различни јазици
-мали шишенца алкохол
0ReTweets4Favorites·Details
Да знаев дека имање куче е толкава среќа, порано ќе си земев 🥰
0ReTweets4Favorites·Details
Дај бе девојче не се бламирај, ако те свиѓа ќе ти покаже. Дај ценете се малку повеќе.
0ReTweets3Favorites·Details
Дај да ја заебеме работата за да има како да ја решиме.
1ReTweets0Favorites·Details
Уживај, не е проблем.
*проблем е.
0ReTweets3Favorites·Details
Љубов препознава љубов.
0ReTweets2Favorites·Details
Еве сабајлево ми почна со јунит тестови и некако глупаво утро ми е.
0ReTweets2Favorites·Details
Па не би барала одговор.
Би раскинала.
Животот е премногу краток да дозволам некој да ме понижува. https://t.co/7Nu2RbxV14
0ReTweets2Favorites·Details
@rozevipanter За 400 евра очекувам и машина за сушење да има, и еспресо машина, тостер за вафли, инвертер во секоја соба и домашно кино.
0ReTweets1Favorites·Details
@deadwronger Само за дисплеј. Не сум голем пијач на алкохол ама сакам да ми биде изложен 😂😅
0ReTweets1Favorites·Details
Толку многу имам работа, а мене ми доаѓа идеја блог да почнам да пишувам. 😑
0ReTweets1Favorites·Details
Не дека сум љубоморна, ама мое си е мое.
0ReTweets1Favorites·Details
Ај добро утро.
0ReTweets1Favorites·Details
Се се ама јунит тестови не можам.
0ReTweets1Favorites·Details
Како за некоја што не знае како да паузира во животот и цел живот трча некаде, добро е од време на време да застанам и да се осврнам на тоа што го имам постигнато.
0ReTweets1Favorites·Details
Немиење коса ми е единица мерка на немање време кога спремав испити за на факс.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Feverdeadwronger2
2Розеви Пантерrozevipanter1