TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gandalf the Red @_redgandalf_
#reach: 70248   ( 229th )
#followers: 411   ( 9694th )
Бугарката е прва градоначалничка на Скопје која што не се појавила на доделување на градските награди кои што се доделуваат традиционално уште од 1955 година.
28ReTweets112Favorites·Details
22ReTweets137Favorites·Details
Стварно мислите дека некој што платил да се слика во кујна ќе прави револуција?! Дај уозбилете се... https://t.co/px3pXTabBa
12ReTweets111Favorites·Details
Оној од Кочани градоначалникот што падна на прес на жмицко, наместо да им каже дека има корона, ги лажел дека го рипнал доручекот🤦‍♂️
15ReTweets75Favorites·Details
Кметицата Данела жива ли е? Знае ли дека шеснаесет скопјани загинаа? Изрази ли сочувство до семејствата на загинатите?!
17ReTweets44Favorites·Details
Све да ви ебам фејкњузерско!! https://t.co/8w1ZVsm14j
14ReTweets61Favorites·Details
Вакцинирани вмровци организираат антиваксерски протести.
You can't make this shit up! https://t.co/mpuuPFxkEs
12ReTweets46Favorites·Details
дупи си ги новинарите преку фејсбук https://t.co/S2iiHScXak
9ReTweets52Favorites·Details
Не смееле Шаќири да ја разрешат за мобинг, а вмровските градоначалници смееле да раскинуваат договори за вработување на определено време уште првиот ден кога седнаа у фотеља. 🤡
9ReTweets38Favorites·Details
класик вмро https://t.co/Kth3zSt0Jm
5ReTweets47Favorites·Details
mi kaza drugar sofer vo ubk https://t.co/1VsWRvirop
8ReTweets38Favorites·Details
Неутровмрана https://t.co/1JXnkWc3w8
7ReTweets39Favorites·Details
Кај е оној 100марки да му дадам 100 евра? Ги преврте жботовите со 2 твита :)
7ReTweets38Favorites·Details
Има. Да ги браниш македонските национални интереси од Бугарите и истовремено да гласаш за Бугарка. https://t.co/sQtdcYv2G9
7ReTweets30Favorites·Details
barem ne e arogantna https://t.co/xrhanJix0t
7ReTweets29Favorites·Details
Може да претпоставиме кој се е замешан во криминалот? Да не е еден даскал што имаше хидроцентрали? https://t.co/VXndybcB7W
5ReTweets16Favorites·Details
Следниот прес на Данела ќе биде на TikTok https://t.co/wJ3vxiA0vu
2ReTweets11Favorites·Details
Принтскрин од фејсбук прес на Данела :)) https://t.co/luroyHaCaT
2ReTweets7Favorites·Details
Браво, само напред! https://t.co/C71aDWSI0M
1ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Волкот од шумата 🌲wolf_forest_2281