TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🧚‍♀️ Мила На Мајка🧚‍♀️ @_shieldmaiden89
#reach: 26904   ( 331st )
#followers: 3901   ( 995th )
Зошто депресивните жени пушат најдобро?
- Зошто не им е гајле дали ќе дишат или не.
аххахахухууху хахахахаахах блокнете ме слободно!!
#ТретаСмена поранко.
18ReTweets185Favorites·Details
Каде се и што прават Владимир и Сузана?
ФОТО https://t.co/jSqa95kCPe
13ReTweets115Favorites·Details
Update мислам дека во наредната година ни родителите ни дериштево нема да искочат надвор, а не па да се приближи да го влече, фрла и мава во стомак.
Ако ви треба човек за карање со цели фамилии- ја сам тај.
Гневот е пролазен- траумата е засекогаш!
Цена imbox. https://t.co/aRBoulObB5
5ReTweets116Favorites·Details
Ајде тука да се активираме, не ни можев да догледам се' после реченицата на девојчето “сакам и смоки и чоколади ама нема„ а и дека оди со мали патики на школо само затоа што немаат да купат нови!
Да бидеме хумани и да помогнеме! https://t.co/gisfWOdoj2
24ReTweets36Favorites·Details
Јас на работа додека ги мислам палачинките дома. https://t.co/o980tLkq9o
8ReTweets66Favorites·Details
А ви текнува ли на АМАН кои се бореа во време Грујово против сиромаштијата и поскапувањето?
А знаете зошто сеа не се на протести и не се борат?
Зошто таму заедно се крчкале Апасиев, Мила Царовска и Уранија Хелсиншки, ама не бе Левица била за народот и го мрази СДС🤡 https://t.co/2maGihJnVG
11ReTweets34Favorites·Details
👑 Среќен 8ми Март жени, без разлика дали сте мајки, сите сте кралици! 👑 https://t.co/4ZwBeFgkDb
5ReTweets35Favorites·Details
Со оглед на тоа дека Вистинометар искочиле дека земјата не е рамна, почнувам да верувам дека е.
7ReTweets26Favorites·Details
@Fortiifikacija Глеј ја позитивната страна, барем ќе биде услужлив.
0ReTweets43Favorites·Details
Без принцип си никој и ништо! https://t.co/1phM7xer0N
2ReTweets31Favorites·Details
Колку што од друг рвит разбрав веќе во кафичите во опсег е фентанил.
Чувајте си ги децата! https://t.co/Jw1bJ2Vmcb
5ReTweets16Favorites·Details
Па јас да сум Пирински сеа кога ќе си скоцкам едно тужбиче за @CityofSkopje и Данелче за НАРУШУВАЊЕ НА УГЛЕД И КЛЕВЕТА.
мх мх мх https://t.co/7dMwN4h3EF
5ReTweets14Favorites·Details
Значи Апелација ги укинува пресудите за наводните '" организатори" за 27 април, амааа обичен народ да гние по затвори.
Правна држава 🎉
2ReTweets18Favorites·Details
- Е, онаму стоевте со Тими кога не беше комуњарка. https://t.co/37jVCYMOo5
1ReTweets19Favorites·Details
Има пермутација на бројки дај видете тој Трпе, Трајче, Тоде или како и да се вика да не збркал пак и тука нешто... https://t.co/uV4xepEDcz
2ReTweets8Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Капетански Дневник🏴‍☠️blacktaurus716
2Tochka U 🇲🇰avalsiniarku6
3Boris⚔Nevermoreborisnevermore5
4Механичар 🛠mechanicsk005
5Кашлицаkashlicataa5
6Историчаротistoricarizsk15
7Kristinakristinna_vel5
8Menche Immortalmencheimmortal4
9Леонче Мамичкаmacyimyesim4
10Darko Kezhmankezhmanprvi4