TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 69034   ( 331st )
#followers: 3869   ( 850rd )
#2
Кога комшивката те прати 😂 https://t.co/JMJSTONj4C
17ReTweets88Favorites·Details
#3
Денот почнат со ракија не можи да биде лош https://t.co/cblyzcZJQZ
9ReTweets104Favorites·Details
#4
Се има најдено во вакава ситуација и ножици и решен проблем https://t.co/q8XJ4L7gkj
15ReTweets49Favorites·Details
#5
Убавина 😊 https://t.co/At4PMDWPEv
9ReTweets63Favorites·Details
#6
Јас кога сум на диета https://t.co/Kvd3tiyhKH
6ReTweets52Favorites·Details
#7
Денот роден за во природа 😁 https://t.co/y5jtn0zW1h
3ReTweets61Favorites·Details
#9
Се мачам низ дома https://t.co/CUX7sLk2JK
5ReTweets46Favorites·Details
#11
Затворам очи и ми излегува ова https://t.co/CZkj4ocNk2
5ReTweets45Favorites·Details
#13
1 мај денот кога место кафе се расонуваш со ракија 😂
6ReTweets37Favorites·Details
#14
Врнело не врнело мора да излезам од дома оти ќе скренам
6ReTweets37Favorites·Details
#17
Лошо е кога имаш повеќе врсти ракија дури да ја најдеш правилната можи да се изгубиш.
6ReTweets29Favorites·Details
#18
Да ве поздравам од Атина https://t.co/598sYsxzN7
1ReTweets43Favorites·Details
#19
После 18 км следува https://t.co/n23mxqnEok
3ReTweets37Favorites·Details
#20
Совршен начин за спиење 😂 https://t.co/51HfmHw1dj
0ReTweets45Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Даниелаdanielavelkovsk11
2навивачmkdpece7
3Luda Maratetovskojabolce5
4🍡 еден мињонmrssurprise23
5Госпоѓицаbezimenka2
6Ce-Витаминче__peggyblue__2
7Професор Цветковиќtome_corner2
8Edna Bitnabitnaedna2
9На докторо ќеркатаmartagjorg2
10Berzovskiberzovski11