TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Роуз @aanchevska
#reach: 31286   ( 1243rd )
#followers: 1740   ( 2250rd )
#1
Еве јас као женско најкултурно ќе ви кажам: ДА СЕ ГОНИТЕ! На дното - дното го поминавме као народ и држава. https://t.co/5zRaDOrLtV
23ReTweets149Favorites·Details
#2
Има еден твитерџија, да не го именувам, што твита од крајност у крајност. Еднаш си мислам wow топ размислување, за да следниот твит алудира на тешко дроксање. И тука не се знае веќе кој е кој.
11ReTweets101Favorites·Details
#3
Тој што се селел знае како ми е денес...
5ReTweets111Favorites·Details
#4
Според мене ова е најубавата жена на свет. https://t.co/lKuuPl3VMw
3ReTweets77Favorites·Details
#6
Продолжи:
Верољуб
Властимир
Југослав
Бранимир
Љубомир
Богољуб
Станислав
Мирослав
Велимир
Бранислав
Мирослав
...
3ReTweets32Favorites·Details
#7
Тоа што Македонија ги отвора границите и не бара тестови ниту карантин не значи дека во другите држави ќе ве пуштат да влезете, мамички. 😘
3ReTweets23Favorites·Details
#8
Дај бе нека ме рокне некој не можам ова да го читам веќе!!! Си играме курташак со се што е македонско. Срам ми е! https://t.co/ltBH2dUymi
1ReTweets16Favorites·Details
#9
Нас уствари не јебе тоа АМА.
Ја не се замарам АМА....
Абе не сакам да ти зборам АМА...
Не е мое да се мешам АМА...
.
.
.
.
Прави како мислиш АМА... 😁 https://t.co/RP60CeuNGF
1ReTweets12Favorites·Details
#10
Поздрав до жените што имаат тенки, долги и женствени прсти.
Јас не сум една од нив.
0ReTweets14Favorites·Details
#11
На тие што ова е им е смешно им пренесувам поздрав од Г. Г. Шенки Версаче. 😝 https://t.co/aY7STs4ZYP
1ReTweets11Favorites·Details
#12
Секако дека ќе врне кога облеков бели панталони. Секако мамички.
2ReTweets7Favorites·Details
#13
Едните ја украдоа државата до последен денар, другите пошто немаа што да украдат, ја распродадоа државата.
Ама не се тие криви, на народот не му доаѓа памет. https://t.co/IDxucx0H30
1ReTweets8Favorites·Details
#14
Сеа ми е јасно зашо дое на твитер уствари... https://t.co/oCotM1BgOh
1ReTweets8Favorites·Details
#15
Балканот го потврди своето надалеку познато гостопримство.
Додека светот прогласува победа над COVID-19, вирусот кај нас ќе си поседи уште долго.
Секоја чест машини! 😎
1ReTweets7Favorites·Details
#16
Од вакви ми се повраќа 🤮 https://t.co/AkMh9ni3qN
1ReTweets7Favorites·Details
#17
Понекогаш сум фина. Генерално сум ѓубре. 🙄 https://t.co/afYWh9jh6t
1ReTweets7Favorites·Details
#18
Ве чекам да го гледате 365 Days и да се палите на Масимо. https://t.co/tNyIpnEpkE
1ReTweets5Favorites·Details
#19
Преку леб погача хахахахаха https://t.co/5KOdNnAjCt
0ReTweets7Favorites·Details
#20
Пред некој ден @maxdestructionn твитна за серијата Dark. Ја почнав без да се информирам подобро и сега се навлеков на неа, иако воопшто не сакам sci fi серии. 🙄 Well played mate.
0ReTweets8Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Артистот Pepiperopepito6
2Џеси Пинкманmaxdestructionn5
3Поглиачиsmoothmanmk5
4𝕀𝕧𝕒𝕟𝕠𝕤𝕜𝕒🍒_ivanoska_5
5ТУТУНОБЕРАЧИТЕ 2.0bitechminus5
63maj3maj834
7dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_14
8ЧеститиЦареzlateb4
9Acid Burnacid_burn244
10Синеcorner_434