TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

~Лејди👑Ди~ @abelejdibe
#reach: 77112   ( 248th )
#followers: 13274   ( 64th )
#1
Ми фали времето поминато со тебе,
Ми фалиш ти,
Ми фалат твоите бакнежи.
29ReTweets58Favorites·Details
#2
Имам потреба да си ја повратам насмевката и сјајот во очите и онаа среќа која ми ја исполнува душата.
26ReTweets66Favorites·Details
#3
Ми фали некој кој ќе ми ја врати онаа детската радост и возбуда која ја имам во себе.
15ReTweets52Favorites·Details
#4
Сладок си ама кретенот во тебе ти е пуштен на нај јако.
14ReTweets47Favorites·Details
#5
Не ми одговараш на карактерот на духот што го имам, ме гушиш.
17ReTweets38Favorites·Details
#6
Момент кој ми ја полни душата со радости ме разнежнува поубаво чувство нема. https://t.co/pDI80WONgv
14ReTweets46Favorites·Details
#7
Да си го најдеш истото откачено другарче како себе мислам дека поубаво чувство нема.
14ReTweets44Favorites·Details
#8
Ми фали тоа време кога твитерот беше многу интересен.
13ReTweets45Favorites·Details
#9
Ми фалат бакнежи и гушки од него...
14ReTweets42Favorites·Details
#10
Ќе дошол да ме негува дека сум болна.
Збори ми за љубов.
12ReTweets48Favorites·Details
#11
Не сакам да ми го кажеш тоа што сакам да го слушнам, туку тоа што го чувствуваш ти.
13ReTweets43Favorites·Details
#12
Понекогаш се разочаруваш од самиот себе но и од личноста до тебе.
14ReTweets40Favorites·Details
#13
Христос се роди! https://t.co/5JjCWeljgm
12ReTweets46Favorites·Details
#14
Денес имам целодневен дејт со креветот и да ви кажам преубаво ми е многу се сакаме.
14ReTweets34Favorites·Details
#15
Навидум го имам а всушност комплетно го немам...
14ReTweets33Favorites·Details
#16
Зошто не го чувствувам дека е мој...?
11ReTweets39Favorites·Details
#17
Јас скопско он цеден портокал, шо да му правам?!
7ReTweets50Favorites·Details
#18
Појадок за шампиони #Седмица https://t.co/VyxxpsFDsK
6ReTweets53Favorites·Details
#19
Од 2020 сакам карта во еден правец по Европата.
-Ова више не се трпи-
11ReTweets38Favorites·Details
#20
Зборот збогум збор е тежок, кога некој силно засака...
🔊🎶🎶🎵
10ReTweets41Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Гуру де Коркаш™bejbiboy51
2Бељаthe_belja19
3Мијакот 🇲🇰 🇪🇺mijakott17
4Kenshiro ' s fistdobrilco17
5Таинственото детеtainstvenodete17
6Ивица Худcrazydogsk16
7Премиеротmakedonija2013
8Девојката со кафетоdevojkasokafe12
9$heezy🍄shtajno12
10Пе(j)ачотolioliver6910