TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ацо Мерако @acogusaro
#reach: 28341   ( 924th )
#followers: 2505   ( 1707th )
Иванка му го плесна: Вие терористи од ДУИ ќе ми кажувате за 27ми април ‼️ https://t.co/uInPjM7T8H
29ReTweets163Favorites·Details
Да се нашалиме малку ... https://t.co/w6kv59mvQC
22ReTweets77Favorites·Details
Добро утро република Македонија 🇲🇰 https://t.co/VkU9KYDXuf
10ReTweets98Favorites·Details
... ама и ВМРО така правеше ... https://t.co/bBYRGX4Kdc
10ReTweets53Favorites·Details
Абе какво то приказваш бе момчета ⁉️ https://t.co/qAeSYcrZGw
13ReTweets35Favorites·Details
Што треба да се направи со францускиот предлог : https://t.co/OiAL3zh0Se
12ReTweets34Favorites·Details
Не ја уништуваа Македонија поради ВМРО, туку сакаат да го уништат ВМРО, за да ја уништат Македонија ! https://t.co/czgwEmuMeZ
7ReTweets40Favorites·Details
СДС отсекогаш се залагал за "Мртов Каур е добар Каур" ! https://t.co/kdwADSUMmH
11ReTweets27Favorites·Details
Ги замолувам Северџаните заедно со УЧК (ДУИ) да се пријават доброволци во Украина што помасовно 👌 https://t.co/zbMzdxS79j
6ReTweets41Favorites·Details
Во америчките филмови ако повредениот стигне вболница е спасен. Кај нас, кога некој ќе влезе во болница, е тек дури тогаш почнува забавата : https://t.co/L51ytejLIE
7ReTweets26Favorites·Details
Ми го снимаше деколтето ... https://t.co/hqE8WgFkZ9
7ReTweets21Favorites·Details
Еден обичен ден во Флорида: Мрш стоко невоспитана ! https://t.co/3k2uLGyEJW
6ReTweets23Favorites·Details
Еден од најхаризматичните императори бил Константин. Тој и неговата мајка Елена направиле религиозен пресврт, после кој чин, Христијанството станало светска религија ✝️ https://t.co/fUZknq4wmA
5ReTweets26Favorites·Details
Северџани после францускиот предлог : https://t.co/mID7vBQlUQ
3ReTweets26Favorites·Details
6ReTweets15Favorites·Details
Соживотот го плаќаме со Живот. https://t.co/3NxiX7aTA9
5ReTweets17Favorites·Details
Удбашка маскировка: Патриотите се Грција на одмор. https://t.co/ZCOYq9whDc
3ReTweets8Favorites·Details
Се удавивме во сопствените гревови, се гушиме од меѓусебна омраза. (Себе)Уништувањето веќе не' доведе до колективно самоубиство ! https://t.co/GPc8P0tOH1
2ReTweets10Favorites·Details
Добро утро република Твитер https://t.co/yKkOfiMvrY
0ReTweets14Favorites·Details
@ivanov_zoran Излези малку од чмарот на аболицираниот муртинец, земи малку воздух, диши тро слободно, ќе видиш дека има и други можности освен да се биде удбашка проститутка.
0ReTweets15Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Мaргаmkdprolet5
2Anasonkaanasonka33
3Маја G.____maja_______3
4Нервознатаtoopersonal_12
5Moon Pearlroze_______2
6Кирјанаsvoja_na_svoeto1
7една _ Македонка ☀️vesna2210916631
8Фортификацијаfortiifikacija1
9Бобиbatmansayst1
10Team Macedoniamacedoniafut1