TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bald & Bankrupt @acomk
#reach: 1495   ( 1476th )
#followers: 1260   ( 3697th )
барам некоја која нема:
✔️ да ми ја објаснува супериорната техника на цепење дрва која ја научила од татко и
✔️ да го тресни радиото од земја ради изборот на музика
✔️да се буни за растечкиот куп лименки
✔️ да и пречи синдикалката
✔️ за ручек да спреми посна манџа
тешко,а 😂😂 https://t.co/2NCrwkXoCj
1ReTweets3Favorites·Details
масло на платно - гоце ко имаше мака со тироидната.

инаку авторот на сликата ифрит лут и кон мене и кон татко му за уметничката критика. ама пак од друга страна како ќе научи дека во ниеден случај не се бара мислење за вакви работи од два посветени пивопијци :⁠-⁠) https://t.co/B4SZMr0URc
1ReTweets2Favorites·Details
пијан твит. ти како ми си?
0ReTweets1Favorites·Details
@earthling_El од одлично да не куртулиш 😊
0ReTweets1Favorites·Details
првоаприлски резолуции > новогодишни
0ReTweets1Favorites·Details
@earthling_El мое е да си кажам...😂😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
@eftelijanamajka или е до оваа жолтата или тебе ти се расипало дугмето за рт 😁
0ReTweets0Favorites·Details
идиот. а можев да си паркирам на тротоар ко сите останати и раат џебот. https://t.co/NNUrIilcTk
0ReTweets0Favorites·Details
@smrtisa 1+4=5
5+2+5=12
12+3+6=21
21+5+8=34

сабота навечер на твитер....good times
0ReTweets0Favorites·Details
@biTechminus во недела никогаш не пијам сам😀
0ReTweets0Favorites·Details
@biTechminus немам цел месец стапнато во оризароското аурум. инаку нормално дека насмеани ќе излезат од таму оти за сериозна институција се работи. а и ти треба да ја испоштоваш некогаш. ако не друго, ти гарантирам дека ќе почнеш да твиташ поквалитетно.
0ReTweets0Favorites·Details
@biTechminus две три бокалчиња ракија
0ReTweets0Favorites·Details
python developers https://t.co/tvp41Nrj83
0ReTweets0Favorites·Details
35 први состаноци во 20 земји. значи некаде се враќала и за репете. кој знае како би си поминала во мкд!?!. девојки, моми, мајки, кралици, чупиња, прелепотици...шо мислите? од ваше искуство, како би си поминала во мкд со некоја локална лавчина 😂😂😂 https://t.co/w6nq8R0WOE
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ТУТУНОБЕРАЧИТЕ 2.0bitechminus3
2Elearthling_el2
3Εφτελιαeftelijanamajka1
4Morticia Addamssmrtisa1