TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ацо Саатчијата ⏳ @acosaatcijata
#reach: 104092   ( 146th )
#followers: 7443   ( 313rd )
#1
Без пардон https://t.co/FF7R2aC0df
44ReTweets147Favorites·Details
#3
FYROM левел максимум ... https://t.co/M6WdgVZyfX
38ReTweets149Favorites·Details
#5
Паско кажи кај е гробот на Александар Македонски сто несреќи се задесија ...
29ReTweets96Favorites·Details
#6
Народ, шо ги пери маските заедно со чорпите и гаќите ништо не го плаши ...
24ReTweets111Favorites·Details
#8
Разгледница од мермерно ... https://t.co/4IP1zr8XUn
19ReTweets104Favorites·Details
#9
Нема лабаво https://t.co/QPDRL7hzb0
21ReTweets94Favorites·Details
#10
Пиј си каве, пиј си тутун Короната сама ќе си дојди ... https://t.co/X3quPMEJL5
23ReTweets86Favorites·Details
#11
Не биле будали старите што тргале пари за време-невреме ...
20ReTweets82Favorites·Details
#12
Малку ми е глупаво да си пишеш меѓу име и презиме Македонски а ми продаваш кола на Бугарски таблици ...
22ReTweets67Favorites·Details
#13
Здраво повелете ...
-Самојед имате?
Не господине аптека е ова
-А зошто чекав пола саат надвор!!!
20ReTweets60Favorites·Details
#14
Отприлика се е објаснето https://t.co/JLJTVna9su
20ReTweets59Favorites·Details
#15
И шо е нејасно сеа? https://t.co/YfGDGLir3P
14ReTweets67Favorites·Details
#16
Трчале многу по неа, абе и по топката трчат 20 луѓе да ја шутнат ...
19ReTweets43Favorites·Details
#17
Маќедонац не веруе у Корона дур не се зарази и самиот ...
18ReTweets42Favorites·Details
#18
Одлична прилика да си се запознаете со родителите уз муабет по дома :))
11ReTweets55Favorites·Details
#19
Ако го читаш овај твит сигурно те неам блокирано ...
8ReTweets60Favorites·Details
#20
Голич Кабадаја https://t.co/vlL8Zdfqkb
11ReTweets49Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Патлак илити пиштолposlediknapik211
2Александарtrik5ter134
3Karbonopsinakarbonopsina132
4Хермосаkity908104
5Глупафинтаglupafinta63
6Спејс 🚀🌕spejs_fraerot60
7НаЖанеСреднатаsenieni55
8Нусеblt0lcanka53
9☕°~Дејдример~°🍫unomochaccino50
10Kenshiro ' s fistdobrilco47