TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ацо Саатчијата ⏳ @acosaatcijata_
#reach: 80811   ( 233rd )
#followers: 909   ( 4411st )
#1
Јоце е во количка, но сака да работи и е од Скопје, би ве замолил по еден РТ од негово име https://t.co/S2BXsHgtEN
69ReTweets28Favorites·Details
#2
1969 - брат застани во некој паб да се напрајме свињи
2020 - брат побрзо со тротинетот ќе закасниме на депилација https://t.co/LngVMhyKbh
38ReTweets114Favorites·Details
#3
Гаси интернетот пинг: @Mile_Panika https://t.co/9D9h0cYtMX
30ReTweets120Favorites·Details
#4
Мисла на денот https://t.co/WtwPmBiyoI
28ReTweets66Favorites·Details
#5
Колку ракија пие оваа салата? https://t.co/Lfl4j91bh9
16ReTweets102Favorites·Details
#6
Кен Лиииииии .... https://t.co/yZk5zmE5d2
19ReTweets83Favorites·Details
#7
Среќните робови се најголемите противници на слободата ...
27ReTweets53Favorites·Details
#8
Кафе на село ✅ https://t.co/dZL2NgIp1F
18ReTweets79Favorites·Details
#9
Фејв ако те заболе за овие што плачат за внимание
18ReTweets74Favorites·Details
#10
Ко ќе ги блокнеш канцерите по твитер одма полесно е за читање ...
17ReTweets68Favorites·Details
#11
И шо сеа за Мајо да ја замрзнам? https://t.co/jiRhMZfXFp
16ReTweets67Favorites·Details
#12
Прво треба да ги допреш сите дна, па потоа иде сеедното ...
13ReTweets62Favorites·Details
#13
Во овие прекраснотии, мирот е неизбежен ... https://t.co/GoXlb1PF7o
15ReTweets56Favorites·Details
#14
До 12 сите ги мрази по 12 и сама себе, реклами левел очаен https://t.co/5EZYqcHwcK
10ReTweets71Favorites·Details
#15
Холд мај тепсијата https://t.co/MQVchAbGZn
16ReTweets51Favorites·Details
#16
Само 943 ден за струја, седиме дома молчиме едно пола саат 😬
9ReTweets65Favorites·Details
#17
Продавам мерцедес Б класа, се качува и на зграда и на дрво само зајак не брка ...
9ReTweets65Favorites·Details
#18
Ultimate level of protection ... https://t.co/Z7BDFFH1JV
10ReTweets59Favorites·Details
#19
Има разлика а? https://t.co/rrsoH6mFCo
11ReTweets55Favorites·Details
#20
500 следачи за 23 дена, велам одлично 🥃🥗
7ReTweets66Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Патлак илити пиштолposlediknapik228
2Оксидативен стресbiochemist8099
3Scarlett O'Harascarlett_o_h76
4🎸🎸Рокенрол Фирер 🎸 🎸 🤘zaumna_sila175
5Karbonopsinakarbonopsina55
6МилаШилаmilashila951
7СуПеРмЕнКа 😷supermenkata49
8Гуру де Коркаш™bejbiboy47
9ДиДиvorrennn46
10Противизам ☔protivizam146