TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lilly @aksveleg
#reach: 0   ( 42594th )
#followers: 1482   ( 3047th )
Не знам зошто, ама секогаш кога ми се болни, настинати дечињата си мислам дека е доволно да сум дома, да му сварам супа од петле и пудинг и одма ќе му помини
0ReTweets9Favorites·Details
@piri_reis99 Ммм, обожавам ашуре! ❤️
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Пири Реисpiri_reis991