TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Al1ks2$$4 @aleks031108
#reach: 425   ( 2271st )
#followers: 426   ( 9988th )
@Darko_Janko @kockest Јас ќе побарав за нивното урлање да бидат исфрлени од трибините и казнети. Тенис е културен спорт. Не за селјаци!
0ReTweets3Favorites·Details
@YesToChocolates Мојот 13 нема Инстаграм. Нa Viber комуникацираат. И не ги инсталирав сите платформи што наставниците без потреба ги бараа.
0ReTweets1Favorites·Details
@Boychenn @make_donium Е па со добро, објаснување , да биде чиста, па некоја фризура направете, па копчиња, стегачи .... Јас не сум имала проблем ни со ќерката ни со синот.
0ReTweets1Favorites·Details
@Konzulka Точно така , фали уште еден ден недела, три дена викенд!
0ReTweets1Favorites·Details
@DeteOdUlica 🤣🤣🤣🤣🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@DeteOdUlica Dozvoli da spodelime , umrev od smeenje
0ReTweets1Favorites·Details
@OppositionerX 🤣🤣🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@DeteOdUlica 😁🤣🤣🤣
0ReTweets0Favorites·Details
@kockest Фудбалер и паметен??? Една реченица не знаат да склопат. Обратно е, си се збунил
0ReTweets0Favorites·Details
@Boychenn @make_donium А зошто не сака да се мие, сте ја прашале?
0ReTweets0Favorites·Details
@narco_girl Лелеее ужас
0ReTweets0Favorites·Details
@DeteOdUlica Ne, nema vrska ostaj
0ReTweets0Favorites·Details
@OdArgeadite Ima, aj opraj se. Ili nekoj da te zasamari. Moras so dvete noze na zemja da si i da ne se panichish za gluposti
0ReTweets0Favorites·Details
Одлично кажано https://t.co/qNFkXbtv3L
0ReTweets0Favorites·Details
@JKumanovka @MolimLepo 1 лента за осум деца 2500 денари за два часа. Пиење кај нив, јадење солено и торта сами
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Јонче®deteodulica4
2коцкест 🇭🇷🇲🇰kockest2
3Natashaboychenn2
4Урбан Интелектуалецmake_donium2
5MashaAmini🖤NadisNajafi🖤yestochocolates1
6Darko Jankovskidarko_janko1
7Colombiananarco_girl1
8Konzulkakonzulka1
9OppositionerX oppositionerx1
10Од Македонodargeadite1