TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

aleksandar - Tрн во oкO @aleks_photo
#reach: 8458   ( 831st )
#followers: 2861   ( 1481st )
Што е ова, станавме порнохуб држава? https://t.co/L4Y9VHiyVL
32ReTweets254Favorites·Details
Прва слика:
Протест на студенти 1997
Втора слика:
Протест на студенти 2022
Толку е твитот! https://t.co/0b7dYT7a9C
36ReTweets130Favorites·Details
Лиде Лиде на апарати 😖 https://t.co/z3coKMqUdS
8ReTweets85Favorites·Details
Стани Бетке и види ги маките на Албанците https://t.co/AXdoRaQLeS
5ReTweets15Favorites·Details
@cherga_omnes Додека не видам глави да се тркалаат од Илинденска до 11 Октмври, од нас држава не бидува.
Реков што реков.
1ReTweets6Favorites·Details
Сега ако не се откажам од цирари не знам кога. https://t.co/jyXqi1Jdxe
1ReTweets4Favorites·Details
@Fortiifikacija северџан не е нација, северџан е болест
1ReTweets2Favorites·Details
@BokiAlterEgo само весело 🥳🎉🥳
0ReTweets4Favorites·Details
@ekakodane @Ljupce73 Скоро сите афрички земји се накурчени од западот, ги сметаа за робови и им ги искористуваа ресурсите, дојода Кинезите и Русите и видеа дека може и подобро.
0ReTweets3Favorites·Details
@JankoIlkovski Детето е болно, институциите не реагираат, ова е доказ дека во државата ништо не се превзема особено за вакви лучности кој им треба социјално згрижување и соодветна терапија 🙁
0ReTweets3Favorites·Details
@Dalibor_81 кое е нусето, има инста? https://t.co/eA4mIKDOz1
0ReTweets3Favorites·Details
@kvakvatop @flojdovacha Пред 15 години на саксо имав сава зимска, ТОП гума, земав на фордот 3 сезони ги возев и за кур не ги бива, овој пат не ги ставам јер дулопот ми се 100 пати подобри иако се летни ( повеќето за дожд )
0ReTweets2Favorites·Details
@kreativenum @Minskonhet_ И мојот е отворен, но дали 3-4 сликички имам од мене 🤗
0ReTweets2Favorites·Details
@kvakvatop @flojdovacha На гума никад не се штеди бидејки не знаеш кога живит ќе ти спаси, еднаш се зезнав и толку.
0ReTweets2Favorites·Details
@BokiAlterEgo @kreativenum а што ќе им е 😊
0ReTweets2Favorites·Details
@duplaskorpija12 Уште 2-3 твита вакви и ти доаѓам на гости ако треба и не поканет 🤗
0ReTweets2Favorites·Details
@plutunium Таа ќе да е 🤗
0ReTweets1Favorites·Details
@TheHolyEmperor2 нели не можеше да се менува пописот, што е сега ова?
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Креативниотkreativenum9
2kvakvatopkvakvatop4
3Гилмор од Мкflojdovacha4
4Боки Алтер Егоbokialterego3
5Ебачот од Никарагваcherga_omnes2
6Фортификацијаfortiifikacija2
7Пирејekakodane2
8Учителката од Тајланд_marinajaksic2
9Scarlett O'Harascarlett_o_52
10piksaplutunium1