TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дилерот @aleksandar0708
#reach: 158   ( 2742nd )
#followers: 159   ( 19179th )
@Seirbey Се до дека ние не земеме да испотепаме стокава вака ќе биде
0ReTweets3Favorites·Details
@Dolphin_wiseass @mark_cornet Да му веруваш на дедо, внучко 😁
0ReTweets2Favorites·Details
@medsestrati Чудна работа, јас на сите до сега сум им бил втор, т.е и прв сум бил на некои ама одамна беше тоа пред 15 год а може и 20
0ReTweets2Favorites·Details
@mark_cornet Колку чини здравецот?
0ReTweets1Favorites·Details
@mark_cornet Возев Х3 за рок од 20 месеци 3 шајбни на радилица сменив 😬
0ReTweets1Favorites·Details
@cherga_omnes Тендери се во прашање, перење пара
0ReTweets1Favorites·Details
Едно опшество за сите
@zoranzaev https://t.co/37nBAQUtm8
0ReTweets1Favorites·Details
@KerberTheGreat Нека се обрати кај правиот 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@LolitafromBt А јас што немам жена смеам да коментирам?
0ReTweets1Favorites·Details
@KatttP Ауууи сине па ти се бодеш 🤦‍♂️
0ReTweets0Favorites·Details
@ubava110 На бувљак 👽
0ReTweets0Favorites·Details
@BabyBlue3344 @LolitafromBt Јас размислувам да си ја фатам за девојка 😬🤔🤣
0ReTweets0Favorites·Details
Окото е бескорисно кога умот е заслепен 😬
0ReTweets0Favorites·Details
@IcKurDaNeTeBoli Да има за сите по малку 😁
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Markmark_cornet3
2Чупето🇲🇰lolitafrombt2
3KatttP.katttp1
4🐬The D's Trainer🐬 a.k.a. Goce Trajkovskidolphin_wiseass1
5Ебачот од Никарагваcherga_omnes1
6Медицинска Сестра Тиmedsestrati1
7Сеир Бегseirbey1
8Zoran Zaevzoranzaev1
9dromka🐈‍⬛ubava1101
10БејбиБлу 💋babyblue33441