TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 7952   ( 857th )
#followers: 7955   ( 295th )
Од себе не се оздравува. Пази кого пушташ во себето.
1ReTweets3Favorites·Details
Ладно левел нинџа.
0ReTweets3Favorites·Details
Кој видел аир од Македонците? Сите освен Македонците.
0ReTweets2Favorites·Details
Ќе отворам гостилница и само пишии за појадок и компир манџа за ручек ќе има на менито.
0ReTweets2Favorites·Details
@Schiffer_PG14 Не знаеме за дно?
0ReTweets1Favorites·Details
И трилече од благо
0ReTweets1Favorites·Details
Тужна Кореја
0ReTweets1Favorites·Details
Теоретичари на заговор се сите шо практично немаат живот.
0ReTweets0Favorites·Details
0ReTweets0Favorites·Details
90 % од младите сакаат да заминат од Македонија. Кој пораз е тоа за старите.
0ReTweets0Favorites·Details
-Ова е најмеката душа.
-Да? Чекам потврда.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Mozzart Bet Makedonijamozzartbetmk1
2Chlamydia ante portasschiffer_pg141