TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 25290   ( 362nd )
#followers: 1275   ( 3651st )
Кога мажите биле мажи и жените биле жени... Подеднакво моќни, секој на свој начин. https://t.co/wERzRxUAOb
26ReTweets237Favorites·Details
Што очекуваш од народ што 15 години упорно гледа "Сѐ или нешто" ?!
15ReTweets74Favorites·Details
Убав ден 😎 https://t.co/GYWqiEBR2A
11ReTweets89Favorites·Details
Се чудам што ми се прикрадува, зад мене цело време, го открив 😂 https://t.co/c5zHCVFhdZ
6ReTweets59Favorites·Details
Имам чувство дека човечкото во нас се убива се побрзо и побрзо, како никој никого повеќе да не цени.
9ReTweets31Favorites·Details
Колку се луѓето исполнети со негативна енергија.Од сѐ црпат нешто негативно кое и не постои. 8-ми Март секогаш ми асоцирал на цвеќиња, подароци, сонце. Наместо тоа се изначитав гадотии околу тоа кој е повеќе маж или која е повеќе жена од останатите. Мислите во рл е различно ?
6ReTweets40Favorites·Details
Добар филм https://t.co/xfk9UDozZj
0ReTweets8Favorites·Details
@Alhemicharot1 Има нешто многу различно, сети се што е тоа 😁
1ReTweets1Favorites·Details
1ReTweets1Favorites·Details
@she_who_hides Дефиниција за твитер филозофи
0ReTweets3Favorites·Details
@FicoKu @naumovskhi @wilawila22 Не реков дека се замараат. Врвот кај нас е УКИМ 🤷‍♂️😂😂😂 Мислам треба основата на вештините да ја стекнеш некаде нели?
0ReTweets2Favorites·Details
@niighttstarr Боже, боже, јас те мислев нова си 😜
0ReTweets2Favorites·Details
@KKaterina8 Ко познат ми е 😁
0ReTweets1Favorites·Details
@macaa608 Фалаа 🤗
0ReTweets1Favorites·Details
@macaa608 А вакво? 🤭😂 https://t.co/JM9QbC8euY
0ReTweets1Favorites·Details
@devojkasokafe 👌 Овие се резерва? 😂
0ReTweets1Favorites·Details
@KKaterina8 Иначе убава слика 👌
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Летечи фахманficoku28
2wilawilawilawila2220
3Andrej Naumovskinaumovskhi18
4АЛХЕМИЧАР☦ 🧪⚗alhemicharot15
5Кашлицаkashlicataa5
6Edmond Dantesedmondd717801215
7♡♡♡InaLAVina♡♡♡macaa6084
8Uzurpatorot 🏁darkonchevski4
9Katerina Klimoskakkaterina83
10Aleks.T.S.ursusactros3