TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ineffable @alexandra_ynwa
#reach: 42176   ( 672nd )
#followers: 3655   ( 1024th )
Ме примија на работа 🎉🎉🎉
8ReTweets501Favorites·Details
6ReTweets272Favorites·Details
Утре ја бранам магистерската.
П а н и ч а м.
0ReTweets141Favorites·Details
Погнасен чоек од радикално политички определен нема и нема да има. Најгнасните работи во светот од вас идат.... Упм да фатите...
12ReTweets101Favorites·Details
Де овулирај, де менструирај рајат се нема два дена.
11ReTweets93Favorites·Details
За лошо анксиозна, за арно анксиозна, ако немам шо да прам анксиозна, ако имам многу шо да прам анксиозна.
13ReTweets78Favorites·Details
Толку работи си имам речено ќе си купам од првата плата шо три-четири плати нема да ме покријат.
6ReTweets45Favorites·Details
Секогаш на сабајле ми изгледа уба идеја да се договорам за нешто после работа, и секогаш ко ќе дојди после работа се шо сакам е да дремам на кревет и да кулирам....
5ReTweets45Favorites·Details
Кучето мое Марли денес прај 9 😭😭😭😭
Го сакам најмногу на светот❤️
0ReTweets39Favorites·Details
Абе видете јаааа 🥺 https://t.co/4CdHDjqGj5
0ReTweets27Favorites·Details
Си ја пуштив Eye of the tiger дури се спремам за бранењето.
1ReTweets34Favorites·Details
Дали има некој тука шо има аплицирано за B3 виза во Словенија, аман?
3ReTweets0Favorites·Details
Сеа како growth marketing manager можам слободно да му се пуштам на мажи со "do you want me to manage your growth?" и така.
0ReTweets10Favorites·Details
@Architweetka Психолог.
0ReTweets3Favorites·Details
Многу ме теши ова.
Takes the pressure off my small little life with my small little decisions 🌻 https://t.co/X146iXcm1R
0ReTweets2Favorites·Details
@EmmaCvetche Леле не знам како опуштено и смирено ништо во животот😂 ама фала ❤️❤️❤️❤️
0ReTweets2Favorites·Details
@BitnaEdna Знам, и куче имам.
0ReTweets1Favorites·Details
@storedderkop Tujec ki je zadnji letnik solanja koncal v R. Sloveniji in pridobil najmanj visokosolsko izobrazbo
0ReTweets1Favorites·Details
@pancake_mama88 Фала ❤️❤️❤️
0ReTweets1Favorites·Details
@Matikule Озбилно ми се смачи.....
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Stale🤖markedstale2
2Милкс со ✨антителото✨pancake_mama882
3Матикулеmatikule2
4Sasho Andonovdr_koljo2
5Eмка Кремкаemmacvetche2
6Bitna ednabitnaedna1
7rødgrødmedflødestoredderkop1
8Јан А.architweetka1
9Kokorarstallkerrka1
10Сaшкosaasko1