TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 1039   ( 1653rd )
#followers: 1040   ( 4505th )
Уште сум под импресии дека ако ја ископираш брзината на светлината 299792458m/s и ја ставиш на Google maps со назнака север(N) ќе те однесе кај пирамидите во Гиза 299792458°N 😱
Мислам која е веројатноста да се скроз истите бројки. Am I going crazy.🤔 https://t.co/w0F4E1xUuF
0ReTweets40Favorites·Details
@Boychenn Моето немаше ни година кога летавме, вакви му земав, ги носеше за време на летот немаше проблем. Не плачеше ич и беше многу смирен. Ама цуцла ако уште користи ставај и ја во уста. https://t.co/vT7ep5lLr5
0ReTweets4Favorites·Details
@neverovaten Го имам прочитано тоа за Кеопсова, ама ова со брзината на светлината е ептен лесно проверливо и онака сум. 🤔
0ReTweets2Favorites·Details
@sugaryouknowm_e Среќен роденден 🥰🥳
0ReTweets1Favorites·Details
@hasawatermark Ептен 😬
Ама дека морав да проверам дали е точно. 😆
0ReTweets1Favorites·Details
@astrogrev Сепак многу ми е интересна коинциденцијава.
0ReTweets1Favorites·Details
@TheHolyEmperor2 @saleskopski Еве уште еден паталец ко тебе.
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
@astrogrev Секако дека само на Карен може да и текне ваква бизнис идеја.
0ReTweets1Favorites·Details
@petark @astrogrev Импресивно :)
0ReTweets0Favorites·Details
@Samosvesen Дома пошто у кино нема да издржиш.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Грeвastrogrev3
2Германка™ 🇩🇪❤️‍🔥sugaryouknowm_e1
3Бојан 🇺🇦🇺🇦🇺🇦hasawatermark1
4neverovaten_tipneverovaten1
5„Тој со наводниците“petark1
6Metamorph🏴‍☠️🇦🇼🇧🇳🇨🇨🇩🇬🇬🇵🇭🇹🇵🇬🇵🇰🇹🇰petstokec1
7Justice boytheholyemperor21
8Aleksandarsaleskopski1
9ПрофилПредВремето®rebrendiran1
10Natashaboychenn1