TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Алиша 🗝️ 🗝️ Алмаз 💎 @aliciakeysfromb
#reach: 72684   ( 95th )
#followers: 4307   ( 851st )
Двете ќеркички нека го држат татко им за рака кога ќе шетаат по Широк сокак.
Донирајте! https://t.co/XGTlbRwaZR
58ReTweets27Favorites·Details
Тахикардија, краток здив чувство на гушење болка во градите бранови на топло или ладно трнење на рацете зуење во ушите чувство дека ќе полудете или дека ќе добиете срцев или мозочен удар – сите овие симптоми се појавуваат како од „ведро небо“ и блазесиму на тој што не ги доживеал
17ReTweets225Favorites·Details
Вчера славев 4 години од првиот паничен напад. Со твитот сакав да ве потсетам дека сме многу кои се бориме со истото (толку пораки никогаш не сум добила), но и дека постои пролет и за нас.
Само добар доктор, добра терапија, добри луѓе околу нас и пола работа е завршена. https://t.co/vKsWKTCa1I
10ReTweets205Favorites·Details
Денес во Харков крпеа улици оштетени од бомби, иако војната сеуште трае. Во Битола никако да ги закрпат, а војната заврши пред скоро 80 години.
18ReTweets116Favorites·Details
Великан се поклонува пред великан. https://t.co/KUQI5jFGnz
11ReTweets164Favorites·Details
Најубав македонско-турски збор МЕРАК!
6ReTweets94Favorites·Details
Со мали чекори до големи соништа ❤️ https://t.co/GlpG2uaqut
2ReTweets48Favorites·Details
Писмото на Јордан Поп Јорданов Орце до неговата љубов https://t.co/kn0DKKBh7i
6ReTweets25Favorites·Details
Позитивна мисла на денот 😂 https://t.co/UZIwYOl1rB
5ReTweets22Favorites·Details
Ај мори барем во сабота не се понашај...
Добро утро 🙄 https://t.co/rlHJqynYws
0ReTweets27Favorites·Details
Kој рано рани...
0ReTweets18Favorites·Details
...I u gomili svih tih... manje bitnih...
stalno se ponavlja... to jedno...
Da li je sudjeno... da ikada...
ti i ja... budemo zajedno..?
1ReTweets9Favorites·Details
Е шо, му фали нешто на моите гаќи? https://t.co/KUoed9xFS4
0ReTweets11Favorites·Details
...секое многу ми е малку
и секое малку ми е многу...
0ReTweets11Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1diplingdipling56
2Илија5wh0oefjh8vrwp62
3Мимикријаmajaspasovska12
4Грегорич Пекmarsedonec1
5Жиле batozile1
6Професор Др. Цветковиќtome_corner1
7Magnetitgomatic21
8Εφτελιαeftelijanamajka1
9Sofre Trifunoskisofretrifunoski1