TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Amygdala @amitevski83
#reach: 115   ( 2729th )
#followers: 398   ( 10553rd )
Вербата во Акција - Реакција ми е поголема отколку во Случајност.
3ReTweets3Favorites·Details
Сите идат со резерва за се', затоа губиме.
2ReTweets7Favorites·Details
Добро утро позитива https://t.co/eCUvXryETg
0ReTweets14Favorites·Details
1ReTweets7Favorites·Details
Денов е релакс. https://t.co/aBCovuwH7P
1ReTweets5Favorites·Details
Ако знае што е ова, таман е за тебе. https://t.co/cB1ErqnCSb
1ReTweets4Favorites·Details
@Kozica_Cer Чај од кантарион, медитација, книги, позитивни мисли и работа.
1ReTweets4Favorites·Details
Кафе мафе муабет https://t.co/KAVQJBEnfo
0ReTweets7Favorites·Details
0ReTweets7Favorites·Details
Добро Утро Неделно https://t.co/ZRmam58Gzh
0ReTweets6Favorites·Details
Ова е она што сакаат машките. Шарм!
Нема вулгарност, голотија. А пука сексипил. https://t.co/hxtdvOEtgb
0ReTweets6Favorites·Details
Прв ден, невработен. Утро!
0ReTweets6Favorites·Details
@ArmakedonKata @Alhemicharot1 Пазите што обеќате 😂
1ReTweets1Favorites·Details
Паметна направија 😂 https://t.co/0lJ2xMscM0
0ReTweets5Favorites·Details
Интересности 🙂 https://t.co/WOnwsDRvPh
0ReTweets5Favorites·Details
Нема подобро од - "Што на ум, тоа на друм".
0ReTweets5Favorites·Details
0ReTweets5Favorites·Details
Зошто нема најдобра твитер маска ?
0ReTweets4Favorites·Details
@Karpa_1904 Во право си, но таквите моменти се непредвидливи и они самите подоцна може да се каат за стореното, на себе и на другите. Понудете психолог, дружба, нешто што позитивно ќе влијае на фазата преболување.
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Andronikataanekoja10
2ArmakedonKataarmakedonkata6
3Карпаkarpa_19046
4ЅВЕЗДА💫theredhair43
5Кашлицаkashlicataa3
6Кери Бредшоsonceinebo3
7Pajcew Cobra Tategrdo_pajce3
8Јордан Пиперката 🇲🇰kozica_cer3
9Наташа oд III3liquidmercury693
10Arhitektot so kafetosokafeto2