TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кучка 💕 @amroajsso
#reach: 14139   ( 1855th )
#followers: 2965   ( 1200rd )
#1
Doj da se lizgame po laminat so chorapii
1ReTweets12Favorites·Details
#2
колку сме замрзнати
1ReTweets8Favorites·Details
#3
Si lezam taka i sakala nejchela mu go slusam muabetov na komshive
0ReTweets8Favorites·Details
#4
Vecerva pepel
0ReTweets8Favorites·Details
#5
Decki cekam da mi se rodi kerkicka odam da praam krofni
0ReTweets7Favorites·Details
#6
Ceskaj me za da zaspijam
0ReTweets7Favorites·Details
#7
kazi pesna brzoo
1ReTweets4Favorites·Details
#8
Ubav denov deneska kako nego ist
1ReTweets4Favorites·Details
#9
Пишуваме домашно со малата
1ReTweets4Favorites·Details
#10
дечки што се прави во испитна без испити? хе хе совет
0ReTweets6Favorites·Details
#11
децааа не се бркајте комшиката ја боли главаатаа
1ReTweets3Favorites·Details
#12
da se gleda serija ili da se uci
1ReTweets3Favorites·Details
#13
Тибам ова живеењево во стан.. Тој влегува в соба кај него ти го мислиш кај тебе у соба
0ReTweets6Favorites·Details
#14
Placam posto edna drugarka na sestra mi sekogash vikashe deka ke me kani na svadba i nakraj prc...
0ReTweets6Favorites·Details
#15
pak li ke padni?
*jas na netot
0ReTweets5Favorites·Details
#16
Тој шо ми ги собира сметките од сандаче плс и нека ги плати
0ReTweets5Favorites·Details
#17
@CvetkovicZ Аа јаа и дарлаа шо праајмее даа знаеешш
1ReTweets2Favorites·Details
#18
знаеш дека не им си омилена на твоите кога одат кај сестра ти на гости а кај тебе не
0ReTweets4Favorites·Details
#19
@HorridChildd te saku6kam <3
1ReTweets1Favorites·Details
#20
Posto malce mi e dosadni4ko sea ke si legnam
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Комшо🍻cvetkovicz17
2🍌 Крем Банана ♂️edition_fucking13
3Кафеџијатаblagoj_eftimov12
4Ali.Aivvdjalien11
5Mujomujo139696537
6Сантино020by0076
7ДОРЧОdorcobre5
8Џендерkarajow4
9The Vincigrdo_pajce4
10awesome blossom 🎃horridchildd4