TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ана без Мана @anabezmana1
#reach: 11673   ( 675th )
#followers: 2518   ( 1743rd )
Изневери го дечко ти за тој другиот да те затрудни и бара за жена - Следете ја Антониа за повеќе животни совети
11ReTweets96Favorites·Details
Толку ви е тешко здраво да пишете па пишуете здр?
7ReTweets65Favorites·Details
Праќам слика у дм на инста од памперс и оп после една минутка спонзорирана реклама за памперс... Случајност?
1ReTweets9Favorites·Details
Зашо ако е прво мора да е мушко? Еве ради менталитетов на људиве питам
0ReTweets6Favorites·Details
@tikvazelena @IvanLazarevski @pancake_mama88 Ама нема боље, со кисело млеко мх мх мх
0ReTweets3Favorites·Details
Зашо никој не ме вика на дејт? 👇 https://t.co/alxTRtFnSy
0ReTweets3Favorites·Details
@tikvazelena @pancake_mama88 Буквално, машкото се чека а другото да е живо и здраво хахахахаа
0ReTweets2Favorites·Details
@igormengel Сигурна опција дека ќе ја види некој пораката, нема простор за изговори немав нет и слично 😂
0ReTweets2Favorites·Details
Меси пица и цмиздри сеа над салатата и оризот 😢
0ReTweets1Favorites·Details
@pancake_mama88 Ми се грози више..
0ReTweets1Favorites·Details
@batozile Ќути, мојата е бетер 😂
0ReTweets1Favorites·Details
Резервирав место кај Ана Стојанова ... кој сака нека честита
0ReTweets1Favorites·Details
@flojdovacha Уште не пивна бе???
0ReTweets1Favorites·Details
@flojdovacha Изненаџујеш!
0ReTweets1Favorites·Details
@IvoPop_ У Тетово дожд 😓
0ReTweets1Favorites·Details
А дека неделава имам два дена слободни 😍🥺
0ReTweets0Favorites·Details
I left everyone I love on read
Spilling secrets to the stranger in my bed
I remember nothing so there's nothing to regret
Other than this 4/4 kick drum poundin' in my head
0ReTweets0Favorites·Details
@NinjaZelka Пошо си ваљда манијак? хахахаха
0ReTweets0Favorites·Details
@Vekica0303 хорор е, да се пазиш шо збориш шо пишуеш ... а не ми е прв пат
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Милкс&Мангослава заедничкипрофилpancake_mama883
2Elena 🔱tikvazelena2
3Гилмор од Мкflojdovacha2
4Иван Лазаревскиivanlazarevski1
5Herr Жиле од Долно Дупени 🇲🇰batozile1
6Менгелigormengel1
7El Chupacabra CumALotninjazelka1
8Vekicavekica03031
9Iv0P0pivopop_1