TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Benny Lava @andov_s
#reach: 21215   ( 399th )
#followers: 4700   ( 769th )
Најгласните феминистки пред некоја година си седеа немо на страна пола тл ја исмеваше жена ми за прекумерна тежина, поттикнато од едно нивно другарче. Се додека феминизмот е селективен можете да го земете и да си го набиете длабоко во чмарот.
17ReTweets132Favorites·Details
"сајбер експерт" :-))))))) https://t.co/TVs1WySHXL
8ReTweets50Favorites·Details
- Како брачниот живот?
~ Фино бе, недела вечер седиме на телефоните и си праќаме рилови на инста.
5ReTweets55Favorites·Details
Каква задница, мх! https://t.co/F7vLtQddQ4
2ReTweets27Favorites·Details
7ReTweets6Favorites·Details
Доколку не се логирате, нетфликс ќе направи серија за вас, но ќе бидете претставени како црнец, транџа или боркула. https://t.co/kABSaUPbKa
0ReTweets11Favorites·Details
*состанок за развој на болид*

- Епа дечки, со новите правила од следната сезона, треба да размислуваме за нов мотор. Имате некој предлог?
~ Еден комшија продава мотор, 1.9 тди од растурен голф. Влече како луд. Можам за многу евтино да му го земам.
1ReTweets3Favorites·Details
@Beelyana @penggemaar Beings мислам дека е доволно општо
0ReTweets5Favorites·Details
@AristoCat221 @penggemaar @prekumoj @L_Petroff Тоа пошто кај нас процедурата е за да се положи, а не за да се научи. Затоа книгата ретко кој ја зима, пошто инструктори бидат решени тестови.
0ReTweets5Favorites·Details
@Andon_USA @veshtica_ меркур се има сопнато по скали изгледа
0ReTweets3Favorites·Details
@TheBobiYo ако веќе треба да е 1 монитор, би одел со 27, 32 мислам дека е преголем, треба да мислам поназад да се враќам
0ReTweets3Favorites·Details
@LalahTootoot @zrosgnl Манта на батерии, ќе брмчи со уста на семафор :-))))
0ReTweets3Favorites·Details
Иронија на денот: човек што обработува и продава тутун да се вика Димче.
0ReTweets3Favorites·Details
@penggemaar @AristoCat221 @prekumoj @L_Petroff Знам, ама повеќето гледаат полесно да поминат. Тестови на памет се учат за неколку саати, за книгата треба повеќе.
0ReTweets3Favorites·Details
@centarska_picka @ace_maliot @metodija69 @MacyImYesIm добро, си направивте муабет за играчки, кажете сега некоја нормална кола
0ReTweets2Favorites·Details
@Bavcov @Natemago Кој рано рано го заебал петелот :-)))
0ReTweets2Favorites·Details
@naumovskhi @zrosgnl @AristoCat221 Би сакал да искористиме прилика табличките за обичните коли да бидат како дипломатските, црна позадина бели букви. Грди се овакви.
0ReTweets2Favorites·Details
@BoKan1429 сега не, ама сите ќе чекаат до последен момент, па тогаш гужва на велико ќе има
0ReTweets2Favorites·Details
@BoKan1429 охоооо, сигурно. Ќе има и грешки како што имаше @bajkoal пред некое време
0ReTweets2Favorites·Details
@BoKan1429 чест муабет што ми се спомнува по дома е „значи само ти можеш да сакаш некоја кола постара од мене“
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1zeroSignalzrosgnl11
2Uzurpatorotdarkonchevski10
3b®️gasimilacija10
4Shoku Boroborokitanoski9
5elverdaderopesimistatherealpsmst9
6Бокан☣️bokan14296
7Bratotbratot16
8TheAristoCat 🇲🇰🇳🇱🇬🇧🇲🇹aristocat2215
9Coyote Prettypretty_coyote5
10ТатаКикеkirilmkd5