TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Whothefuckoumpo @aneszzzzz
#reach: 24478   ( 321st )
#followers: 1138   ( 4067th )
Koj би рекол дека помалце од две кила имаја кој се родија
#WorldPrematurityDay ! https://t.co/6LCEnRlW48
8ReTweets335Favorites·Details
Тазе родители не давајте илјадници денари за играчке, све што ви треба са две далинска, стар апарат за притисок расклопен до пола по можност, и неколку пластични тањирчиња. Ќе си заштедите паре и време за собирање на играчкете што само ќе бида расфрлени низ соба и нечепнати
12ReTweets155Favorites·Details
Ми даде докторкава 7 дена боловање, да сум седел дома и да одмарам.
Викам докторке тројка имам, мене на работа ми е одморот.
Не ме разбра изглеа
6ReTweets141Favorites·Details
Шербеџија со Мојсоската на афтер после отварање на канцеларијата на левица у Ѓорче https://t.co/1uvCfP9Wzq
15ReTweets75Favorites·Details
Дечки не се тригернујте на сваки твит, и не пишујте на рандом људи у дм непотребно, и нема да плачете ако ве квоутаа со слике од ДМ.
Следете ме за повеќе лајфхакс!
6ReTweets26Favorites·Details
Ракетата на мама 😂 https://t.co/pcWCXvFzMY
6ReTweets19Favorites·Details
Дечки кј се пријавуе кој ќе отвори некој Фејсбук со твое име и презиме и твоја слика?
6ReTweets16Favorites·Details
Првородената ми е толку размажена што сега се пофали дека сама си стаела грав у чинија.
6 ипол има!
0ReTweets36Favorites·Details
Не сте глеале ко мали Happy Three Friends, Southpark и Family Guy, затоа сте вакви нежни
0ReTweets11Favorites·Details
@osmini_ Може да се докаже ама нема никој да реагира
0ReTweets7Favorites·Details
@LeCaffeine Една првородена, и три второродени :)
0ReTweets7Favorites·Details
@Karpa_1904 Гарант глеа вискачи и коњаци што не пробал, и бара повод некој да ги купи 😂
0ReTweets6Favorites·Details
@nesosk @Klenentz_DGrejt Еве нешо 😂
На кратко нешјебат екипа што се пали на Ендру Тејт 😂 https://t.co/Pc2cB9B1dP
1ReTweets2Favorites·Details
@Karpa_1904 Кј алкохолот?
0ReTweets5Favorites·Details
@KKaterina8 Честито, да се множа 🔥👍
1ReTweets1Favorites·Details
@TheRedHair4 @Karpa_1904 А и лесно беше ова, знам по себе или кј алкохолот или кај кашкавалите сум у веро😂
0ReTweets5Favorites·Details
@bejbiboy2 А у хороскоп што си?
Хехехе
ок сам ќе се блокирам
1ReTweets1Favorites·Details
@MilaShila9 Хоќе Брена да те одпрати 😂😂
1ReTweets1Favorites·Details
@_MarinaJaksic @sugaryouknowm_e И Швајцарскиот фудбалски сојуз им забрани, стари се сликиве
0ReTweets4Favorites·Details
@Karpa_1904 @dzidzalen И ја мислев она е 😂
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ЅВЕЗДА💫theredhair410
2Карпаkarpa_19045
3Scarlett O'Harascarlett_o_55
4Инес 🇲🇰 🇩🇪__aloines_3
5Нешоnesosk3
6Клеменц Супримусklenentz_dgrejt3
7Јепирjepirovski2
8Ретко пилеlecaffeine2
9Major Tomtomis1aw1
10100Marki100deutschemark1