TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 80261   ( 176th )
#followers: 6578   ( 378th )
#1
Нешто да додадете!? https://t.co/1USHb3e9kh
33ReTweets112Favorites·Details
#2
Дали сум полубаба што имам 27 год. без деца и маж!?
5ReTweets64Favorites·Details
#3
Женчиња не сте попривлечни ако се сликате со газовите напучени, цицките на мегдан, полуголи или голи 😏
8ReTweets46Favorites·Details
#4
9ReTweets30Favorites·Details
#5
Сакаш да ти оставам отисок од запчиња на раката!? 🤔
5ReTweets35Favorites·Details
#6
Женски! Ако не друго барем редовно бричете ги мишките бе... ова што го видов 🤮
5ReTweets34Favorites·Details
#7
Риба можам да јадам без контрола...
5ReTweets32Favorites·Details
#8
Е оваа дупка, грда бе другари 🥴 https://t.co/MJOMRnTYwT
2ReTweets30Favorites·Details
#9
Повелете на гости 😎 https://t.co/WJj6OShoPy
1ReTweets30Favorites·Details
#10
Она кога ќе се дотераш за излегување 😇 https://t.co/CXpsJnmEOs
2ReTweets26Favorites·Details
#11
Сигурно е мачно 🤔 https://t.co/k9aTP9ySU9
4ReTweets19Favorites·Details
#12
4ReTweets17Favorites·Details
#13
Најгрдо е вака доцна да си гладен...
4ReTweets17Favorites·Details
#14
4ReTweets15Favorites·Details
#15
Многу е грдо ако не те разбира тој што ти е најблизок.
3ReTweets17Favorites·Details
#16
Кога ќе пораснам сакам да бидам...
3ReTweets16Favorites·Details
#17
Немам омилен твитерџија, ни твитерџика 😉
2ReTweets17Favorites·Details
#18
1ReTweets17Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1sweet but на мајка ви п...drndrnjarinja_55
2Lonely_Traveler 🖤___traveler__32
3Sasho Andonovdr_koljo18
4Мијакот 🇲🇰 🇪🇺mijakott15
5баба зинетиcentraphor0915
6igor perkovskiigorperkovski12
7Danielsaaa666daniel11
8Спејсspejs_fraerot9
9Германка™🇩🇪sugaryouknowme8
10На Сузе малиотnasuzemaliot7