TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 87383   ( 148th )
#followers: 1884   ( 2004th )
#1
Среќна Нова💣💥 https://t.co/08oHphrbsp
25ReTweets140Favorites·Details
#2
Не знам зошто сакам мажи коа жените ми се сто пати поубави и попривлечни?!
9ReTweets74Favorites·Details
#3
Најубавиот драчевчанец❤ https://t.co/tyOe50YBOr
3ReTweets82Favorites·Details
#4
Твитеров е ко подрум. На пет минути отвараш врата, се издеруваш било што, затвараш врата.
10ReTweets49Favorites·Details
#5
У рл не сум кул, а ни тука.
8ReTweets45Favorites·Details
#6
7ReTweets48Favorites·Details
#7
Никој не ме прашува како сум.
*Јас како психијатар
5ReTweets40Favorites·Details
#8
Зошто мислиш дека секоја сексуално активна жена сака секс со тебе, Коле?!
5ReTweets39Favorites·Details
#9
Земи ме мааа❤ https://t.co/rqCSZiQBKj
3ReTweets42Favorites·Details
#10
Немам време. Може одма да преминеме на делот со разочарувањето?!
5ReTweets30Favorites·Details
#11
Pink Floyd - Comfortably numb
(remix 2019)
https://t.co/AY7ssUglGt
7ReTweets24Favorites·Details
#12
Make пржени лепчиња, not war!
4ReTweets31Favorites·Details
#13
5ReTweets27Favorites·Details
#14
#15
3ReTweets27Favorites·Details
#16
И блокот е еден вид душевна хигиена
3ReTweets27Favorites·Details
#17
намини...
*не наминува
3ReTweets26Favorites·Details
#18
На сите оние што ме следат цела година, а никогаш не ми фејвнале твит, сакав само да им кажам дека нема да биде подобро.
1ReTweets32Favorites·Details
#19
Не пратив и не добив ниедна пијана порака.
1ReTweets31Favorites·Details
#20
Се раѓаш, носиш погрешни одлуки и умираш.
3ReTweets23Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Fejtoneroom_hotel82
2🧚‍♀️ The Fuck-Up Fairy 🧚‍♂️evilgrouse39
3Диегоfiljanshtrkot35
4Zarko Ristovskidecimalfawn421030
5Ариелproblembyme27
6Мијакот 🇲🇰 🇪🇺mijakott27
7Marija Danilovskamarijadanilovs117
8Еск0барeskobar_od_sk17
9облакoblakpodmore12
10LaLineajasthegreattt9