TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

UnKnown! @antistrress
#reach: 472   ( 2056th )
#followers: 473   ( 9191st )
@sugaryouknowm_e Само убајни 🍀🥳
0ReTweets1Favorites·Details
@hebagoddess 12 сати на работа 🥲
0ReTweets1Favorites·Details
@chocoladnaaa Парното е доста поскапено (зависи на шо е), јас викам ако си плаќала нормална цена дека овие 400 евра се скоро ништо за тие 10 месеци 🙄
0ReTweets1Favorites·Details
@chocoladnaaa Известувањето беше во септември... така да би требало од октомври да е ново тарифирање 😏
0ReTweets1Favorites·Details
@chocoladnaaa Новото зајче на линдт со бело чоколадо и јаготка 🤭
0ReTweets0Favorites·Details
@anabezmana1 Само убајни 🍀🥳
0ReTweets0Favorites·Details
@chocoladnaaa Треба да пробаш ☺️
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Erika Errorchocoladnaaa4
2Хеба Паметњаковичhebagoddess2
3Германка™ 🇩🇪❤️‍🔥sugaryouknowm_e1
4Ана без Манаanabezmana11