TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 62452   ( 395th )
#followers: 1665   ( 2424th )
#1
Дел од слики на попуст! Цени ДМ 🎨😷 https://t.co/bZmDvYXKzo
42ReTweets239Favorites·Details
#2
Храброст! Жена-борец! Партизанка! 🎨🎨🎨 ...на платно...ин прогрес 👩🏼‍🎨 https://t.co/iQwyXIkXkc
16ReTweets152Favorites·Details
#3
👩🏼‍🎨🎨 https://t.co/y46OnijExe
8ReTweets99Favorites·Details
#4
Почнаа да ми се трупаат, а да не сакате попуст за слики? 📩 ДМ https://t.co/rcMyRRh3mv
12ReTweets61Favorites·Details
#5
Млада (лута) партизанка! https://t.co/kme5DRYn7f
5ReTweets81Favorites·Details
#6
Ако некој има изгубено куче кокер шпаниел, на Водно е со група кучиња! Се гледаше дека не е куче скитник. Ве молам РТ!
5ReTweets0Favorites·Details
#7
Добро е да се потпреш на некој ама не да му се качиш на грб да те носи.
5ReTweets28Favorites·Details
#8
@GirlOnTop__ Сакав дизајнер на облека, завршив 2магистратури-економски, работам во IT компанија, сликам на платно по дома, и имам тетовирано и работено како фитнес инструктор и нутриционист.
1ReTweets13Favorites·Details
#9
@Eli53962196 @imiteiphone Од секогаш сум сакала да поседувам ваков тип на продавница за чоколада, каде сама ќе ја правам и продавам...малечко продавниче со прекрасна енергија...баш како од филм.
0ReTweets4Favorites·Details
#10
Дека сите ме прашувате за димензии:
Слика 1 (со маска Fuck reality) 100x100cm
Слика 2 и 3 (со црна позадина) 100х80cm
Слика 4 (портрет) 100х70cm
🎨🤗❤️
1ReTweets1Favorites·Details
#11
Дали кралицата на Англија јаде џанк фуд?
0ReTweets6Favorites·Details
#12
@mapkoman Работам од дома, имав време да си го досредам станот и терасата сама, се специјализирав во правење кафе и сеа го уживам дома. Насликав многу слики, продадов дел од нив, и уште сликам...❤️
0ReTweets3Favorites·Details
#13
@Goran_Man ❤️🎨
0ReTweets1Favorites·Details
#14
@socialpoi Секако!
0ReTweets1Favorites·Details
#15
@pretplatnikot Не, повели во ДМ ❤️
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ell🦀eli539621961
2Македонецот Meto♈ од Македонија.imiteiphone1
3Mangoran_man1
4Poisitivesocialpoi1
5SONDERgirlontop__1
6Djontrapretplatnikot1
7Мапкоmapkoman1