TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Јан А. @architweetka
#reach: 47739   ( 796th )
#followers: 9064   ( 203rd )
#1
Журките, кафињата и останати прослави ќе почекаат, ама COVID-19 нема.

Дајте сите да сме одговорни (или барем повеќето) и да се штитиме и себе и другите.

Џабе беа сите поддршки за медицинскиот персонал во март, кога сега испаднавме пресебични и према другите и према нив. https://t.co/5IvHgS8VyQ
20ReTweets38Favorites·Details
#2
заебано е да си добар.
8ReTweets40Favorites·Details
#3
- Благодарам.
- Да ти го 🎁-ам.
6ReTweets46Favorites·Details
#4
пикник на Козјак е новото на шопинг во Солун.
4ReTweets52Favorites·Details
#5
жално што сум женско. https://t.co/vh9lmST1qN
0ReTweets62Favorites·Details
#6
Се исели од државава за секојдневно да ја кења на фб.
wow каков живот човече
8ReTweets40Favorites·Details
#7
yeah, it sucks man. https://t.co/gjTRu5sVvI
6ReTweets25Favorites·Details
#8
некои луѓе постојат само за да те нервираат.
7ReTweets18Favorites·Details
#9
да знаев немаше да сменам профајл пикчр. https://t.co/cRYzA8gfcn
2ReTweets28Favorites·Details
#10
точно така е.
не ми се спие и се селфам.
да, утре сабајле сум на работа. https://t.co/3gJSnHtk1a
0ReTweets30Favorites·Details
#11
Уна, дај ма да зееме уште едно маче.

Уна: https://t.co/qDiH20TDf2
0ReTweets30Favorites·Details
#12
Ама кои да свати.
😜 https://t.co/MDdVohXDxt
3ReTweets20Favorites·Details
#13
Уште да ви ја сфатам потребата за вреѓање на рандом луѓе на интернет и може да се омажам.
2ReTweets22Favorites·Details
#15
топчево ни дојде на гости сабајле, се најаде, се изнаигра и сега it's дремка time. https://t.co/1mKskmZvLD
0ReTweets14Favorites·Details
#16
среќа за мојот паричник, што немаме вакви продавници во Скопје https://t.co/73XIwkpw6O
1ReTweets11Favorites·Details
#17
Коронава ќе секне, ама вашата желба за популизирање на глупи твитови Н И К А Д
1ReTweets10Favorites·Details
#18
И да сакам да се дружам, немам со кој.

сите блиски ми се надвор од Скопје 😭
0ReTweets13Favorites·Details
#19
како може да се ситите на туѓа болест бе.

одвратно
0ReTweets12Favorites·Details
#20
#ОнаКога спиеш на едно уво. https://t.co/8VlalSfmy7
0ReTweets12Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Klikni Jadikliknijadi6
2𝓼𝔀𝓮𝓮𝓽 𝚋𝚞𝚝 𝚂𝙰𝙻𝚃𝚈 🧂♕donotcallmsugar4
3Ариелproblembyme4
4Rubin Exotictherealrubinbt4
5ПрофилПредВремето®rebrendiran4
6𝗔𝗻𝘁𝗹𝗶𝗮 𝗗𝘄𝗮𝗿𝗳 🌠jasnamishevska3
7Kalimero ❤🇲🇰dolnacrta3
8ℝ𝕖𝕟𝕒𝕋𝕒baad_influence3
9Viko von Dromvikohyeah3
10Бебешка Седи Домаlecaffeine3