TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Археологот @arheologot1
#reach: 39181   ( 725th )
#followers: 1738   ( 2446th )
Да не ја видел некој оваа? Ако ја види некој, само плукнете ја... https://t.co/7Q14iDnAXZ
33ReTweets119Favorites·Details
Споделете!
Во втор круг за Град Скопје ќе гласам за:
37ReTweets28Favorites·Details
Да излеземе на 31 ви сите и да завршиме еднаш засекогаш со овој!!! https://t.co/Q9Ii4wNszY
15ReTweets61Favorites·Details
👇👇👇👇👇👇👇 https://t.co/zGFfNJk8rL
12ReTweets49Favorites·Details
😂😂😂😂 https://t.co/n9ClOpQLAt
9ReTweets29Favorites·Details
Да е јасно! https://t.co/0jkFy6wtxj
7ReTweets18Favorites·Details
Да ја испратиме дијагнозава на 31-ви! https://t.co/GEWUzm5pGQ
2ReTweets13Favorites·Details
@Vlatko100janosk Не клавај слики од погреб...
0ReTweets2Favorites·Details
@ddimkooooo Што е ова бе несреќо??? https://t.co/3iqLHp2UVf
0ReTweets2Favorites·Details
@Srbak Дијагноза сте комплет сите... што болест ќе бевте бре...
0ReTweets1Favorites·Details
@SendvicSoVegeta @MickoskiHM @TaravariArben Ова е победа!!! ✊🇲🇰
0ReTweets1Favorites·Details
@SendvicSoVegeta Сигурно не за Шилегооф...
0ReTweets1Favorites·Details
@C4i7Z хахахаха тако звани дијагноза...
0ReTweets1Favorites·Details
@Palavkovska @Viktor_Stevich Ништо тогаш... да си седам мирен... 😁
0ReTweets1Favorites·Details
@interistamk Која е оваа?
0ReTweets0Favorites·Details
@SendvicSoVegeta Политико го обајвил ова? 😂😂😂
0ReTweets0Favorites·Details
@interistamk Аман бе...
0ReTweets0Favorites·Details
@SendvicSoVegeta Хахаха Тачи ви стана лидер? Па подобар е од Зајеф, можеби ќе освоите 2 општини во во втор...
0ReTweets0Favorites·Details
@SendvicSoVegeta Колку општини освоите бе копуци? 😂😂😂
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Astérixsendvicsovegeta34
2Фаринаpalavkovska7
3Човекот од управатаgolemiot_brat4
4Бибиthe_bb_4
5Dimkoddimkooooo3
6дедо Вангелedge9723
7Интерашinteristamk2
8Ранкоsrbak2
9Маче| 🇲🇰vlatko100janosk1
10Branko Trickovskibrankotricko1