TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

TheAristoCat @aristocat221
#reach: 59907   ( 37th )
#followers: 849   ( 5471st )
Ова е врв веќе .... Аман https://t.co/MyK67IBavX
35ReTweets236Favorites·Details
КАКО ДА НЕ ПЦУЕ ЧОВЕК ?
ДАЛИ сте нормални? ДАЛИ ?
Казниле инвалид дека не е од Скопје ? Абе сместа да се отпуштат сите и директорите да си дадат оставки, ова е недозволиво во едно нормално општество бе.
Кој Скопјанец може да има проблем со ова бе говедо едно 1/2 https://t.co/NOjM8GhTki
48ReTweets169Favorites·Details
Дечки ајде да помогнеме на Марија и нејзината самохрана мајка да имаат една преубава пролет.
Сметка: 300087113680108 https://t.co/rneF4gEtgE
71ReTweets69Favorites·Details
Дали сте нормални??? ДАЛИ? https://t.co/6ZIzJCBmE9
15ReTweets134Favorites·Details
Ај наместо да се караме за глупости. Да земеме сите да собираме по 100 200 денари кој колку може да си дозволи. И да им кажеме бар на еден двајца другари да донираат. Тоа е добра пирамидална шема нели?
Сметка: 300087113680108 https://t.co/pKAQWPeCCh
27ReTweets26Favorites·Details
10ReTweets60Favorites·Details
Пред два дена кога ја симнував Hogwarts (88GB) и жена ми вика: “Нетфликсов тапа денес„
Да да... https://t.co/FBSVB7IgdQ
7ReTweets68Favorites·Details
Ич не ме интересира националност. Ако се покаже дека бебето кое почина од туберколоза како што прочитав било изгладнето, дехидрирано итн.. Тогаш треба по 80 години затвор за мајката и таткото. Да им се одземат децата и да се дадат на роднини. Не ме интересира воопшто ништо друго.
6ReTweets69Favorites·Details
7ReTweets49Favorites·Details
Кошмарот на секој родител :( https://t.co/qsbtUrLLOf
8ReTweets43Favorites·Details
Yes I'm aware the chickens have a family that's why when I go to KFC I always order the family bucket. https://t.co/dbSs4BviTi
6ReTweets46Favorites·Details
хахахаххахах се плашат од нас :)) https://t.co/7bRnf5Ws77
7ReTweets28Favorites·Details
Снеже од кадрово https://t.co/iI0SYVPzXX
7ReTweets25Favorites·Details
Многу сум импресиониран од постигнатите резултати. Секоја чест.
Колку сакате можете да збориме тука инфлуенсерки блабла ама девојката си покажа резултати. На крајот на денот тоа е најважно. https://t.co/StmG0ngJW2
0ReTweets49Favorites·Details
хахахахаххаха буквално е така https://t.co/FPnfA3MZkr
6ReTweets23Favorites·Details
Ми вика немаме закачалка дома.
Ок https://t.co/az8mMRJFcg
2ReTweets39Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Shoku Boroborokitanoski8
2b®️gasimilacija8
3Инспекторlgsystems946
4Чак на Оризchaknaoriz5
5Брусница Вејнthebatladym5
6Механичар 🛠mechanicsk005
7Јане Стефановstefanovjane4
8Poison_grlpoison__grl4
9Andrej Naumovskinaumovskhi4
10Премиум ѕвездена прашина 👐🕊️kanunis_13