TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Аркан Jr.🐅 @arkanitoo
#reach: 18866   ( 451st )
#followers: 706   ( 6443rd )
26ReTweets126Favorites·Details
Заглавивме вчера со другарите у диско. https://t.co/aMrx6hPLPP
12ReTweets54Favorites·Details
Луѓе што пушат цигари во затворен простор треба да се утепаат
6ReTweets52Favorites·Details
Кај Влатко Вердер кај кучето се паднала паричката
5ReTweets39Favorites·Details
А зашо у МКЦ никад не пеел Аца Лукас рецимо? Зарем турбофолкот не е култура?
7ReTweets31Favorites·Details
Шо продуктивно имаат напраено жениве на мрежава? Јас само знам дека трачарат, пуштаат 3 смена твитови и месат кифли.
4ReTweets19Favorites·Details
Госпоѓо ова е Кам маркет. https://t.co/lS41svhVlj
1ReTweets18Favorites·Details
Го пијам листеринот на екс за да ја гори девојка ми коа ќе и плукнам во уста
1ReTweets16Favorites·Details
1ReTweets12Favorites·Details
Pa eden Jove ima 10x poishe napraeno od site vas zaedno.
2ReTweets6Favorites·Details
@ambrosiusmk Pussy да пробам еднаш пред да умрам
0ReTweets11Favorites·Details
Не ме интересира твоето мислење пошо си жена.
0ReTweets9Favorites·Details
Врати ми ги парите ти твитер особо
0ReTweets8Favorites·Details
Alibaba probuva da mi prodade steroidi na sponsoredna instagram.
0ReTweets8Favorites·Details
@444l0v @crnonacrnokove Kaj ke napise ovaa sprzen i e mozokot proshirena recenica ne moze da izgovori
0ReTweets6Favorites·Details
@1KRealDeal Прашај на некој да не му се игра десно крило
1ReTweets2Favorites·Details
@444l0v @ambrosiusmk @crnonacrnokove Sakate pari na zaem?
0ReTweets4Favorites·Details
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Everglotcrnonacrnokove4
2Мерлинambrosiusmk2
3K-Real1krealdeal2
4лила даiamkindpersonnn2
5🇬🇼🇧🇫Goki Kangalo🇧🇫🇬🇼gosakaontoa1
6.kikoljo1
7Shpendino Mio 🌹shpendi_kasapot1
8Macronimamacronima1
9druže ✪rmcfmk1
10Велијар Булгаковastralharvest211