TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Arkenstone @arkenstone30
#reach: 36881   ( 784th )
#followers: 1904   ( 2205th )
Трет ден како што ја мотаат сестра ми те државна те 8ми септемврти, сакам да кажам треба да почнат да ви ги кршат забите на работно место за да не си играте кур со народот племето да ви го ебам и дипломите у гз да си ги начукате.
17ReTweets120Favorites·Details
Во недела губи народот без разлика кој ќе победи.
12ReTweets101Favorites·Details
Стигнаа и рачно изработените венчиња за продавање. 🤙🤙 https://t.co/YJWbkSWLJ0
5ReTweets21Favorites·Details
Ајде живели, живи здрави да сте 🍻 https://t.co/75V6S1g6ZI
1ReTweets33Favorites·Details
Иначе чисто информативно денес е нашиот Валнтајн, тој што го славите во февруари е за Америчко тржиште.
5ReTweets17Favorites·Details
Слика бр. 1 уметникот
Слика бр. 2 делото на уметникот јер и се пушело цигара па мораше да ја изеде кутијата со цигари! #ДоброУтро https://t.co/vbJpj6PeYs
0ReTweets23Favorites·Details
Прајте што ќе прајте до 16 часот, после тоа мезе, ракија и фудбал до 23 часот!
1ReTweets8Favorites·Details
Се знае каде најубаво се спие! #ДобраНоќ https://t.co/nNRn3pRhna
0ReTweets4Favorites·Details
OSH & 1979 Feat. Jalja - Midnight (The Hanging Tree)

https://t.co/Zqg34yHU4G
1ReTweets1Favorites·Details
Прекрасно, 13та минута 0:2 сите да го соблечете дресот, не го заслужувате
0ReTweets3Favorites·Details
Кај ќе бега Оле после утакмицава во Будимпешта?
0ReTweets3Favorites·Details
Кур мој гол дадовме
0ReTweets2Favorites·Details
@ivettelhiem Да запали по една со мене со кафето, сигурно е тоа 😂😂
0ReTweets2Favorites·Details
@mikroskopiram1 😂😂😂 Ама баланс сите цигари на почетокот кај што се палат со дупчиња од забите нејзини 😂😂😂 јак баланс 😊
0ReTweets2Favorites·Details
@mikroskopiram1 Среќа не беше кај филтерот, луѓево ќе помислат дека сум подвижен оџак, од сите страни дим 😂😂
0ReTweets2Favorites·Details
@Dzundzul Фала, ајде повели :)
0ReTweets1Favorites·Details
На 0:6 е требење
0ReTweets1Favorites·Details
Јеее гол дадовме браво, сеа пресврт :)))
0ReTweets1Favorites·Details
Утре најубава вест понеделнички би ми била кога би прочитал дека Оле добил отказ!
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1❃Delfina❃dzundzul3
2Baze Lazevskibazelazevski2
3дисперзијаdisperzija2
4Thunderstruckmikroskopiram12
5STARIOTsoSPIRITstariotsospirit1
6ПρиƙαзԨαprikazna11
7Чича Глишаcicaglish_a1
8Dejan Vidimliskidejandnk1
9Алтан 💫ivettelhiem1