TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🔭Шо Македонија Шо?!🌜 @asteriksiobeli1
#reach: 1104   ( 1625th )
#followers: 1104   ( 4260rd )
Дали то моје уши добро чују?
Аца Антиќ, водачот на #goatfUÇKers рече:
Малцинството да ја следи вољата на мнозинството! Се остало е анархија 🤘🏼 https://t.co/RnujxN5Cud
3ReTweets15Favorites·Details
@Namoitemaliot Да го поздравиш ти Ѕоне и да не викне ко ќе доставуе пици или ко ќе поправа водоводни цевки кај немици. Сум чул дека добро му иде.
0ReTweets9Favorites·Details
@Namoitemaliot Мора да се помагаме ко македонци. Тежок е нашиот лебац, а и напатени луѓе сме ти ние. Надарени ама и многу напатени.
Шо сифони имаме со Ѕоне одзатнато…
0ReTweets1Favorites·Details
Ване нимзамина за Булгаристан…

Судбино проклетијо!
0ReTweets0Favorites·Details
Јебало те судство:
Ќе те осудат дека си организатор на 27.04, ќе те ебаваат лево и десно, а после ќе укинат пресуда и ќе вратат се на почеток.
И ти поминаа 10 години у ебавање со систем и никој нема да одговара. Ќотекот е гратис!
0ReTweets0Favorites·Details
Да не беше короната, ќе бевме бесмртни.
0ReTweets0Favorites·Details
Ете и Македонија си продуцира своја сапунска серија:
“Замрзни ги цените” епизода 248.
- Цените на бананите не може да биде над…
0ReTweets0Favorites·Details
У ствари, сасвим е ОК да ја скинеш @RT_com јер има воена пропаганда, ал сасвим е нормално да плаќам даноци и дај гледам воената пропаганда на #goatfUÇKers на #МТВ2 за Косов’с https://t.co/78Jcp9A4xQ
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Maccnamoitemaliot2
2Aнгел Гечов Спасевa853004851
3Bujar Osmanibujar_o1