TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Чун Ли @autsajdersekade
#reach: 26251   ( 341st )
#followers: 3783   ( 1044th )
Маж помал не се зема. Че го порасниш, че ти избега.
9ReTweets52Favorites·Details
Пред точно една година бев инспирирана за, ај да ја речам песнава, со наслов 'Напето' , од работно место шо духот ми го земаше.
Со задоволство можам да кажам дека сега, во овој благословен миг, не сум повеќе таму. https://t.co/1cUTXNZYF7
6ReTweets48Favorites·Details
Да ја вложувате цела таа енергија во себе, наместо во дворот на комшиите, па мислам нема да има како вас.
8ReTweets37Favorites·Details
Марта била деветума, 1ви Април престабилен. Хехе https://t.co/JEDSTpB5VL
1ReTweets43Favorites·Details
Луѓето сакаат повеќе пари за да го надоместат недостигот од љубов.
6ReTweets17Favorites·Details
5ReTweets18Favorites·Details
Никогаш немам турено сол во туѓа манџа. И тука е раатот.
2ReTweets19Favorites·Details
Времево само за поезија е.
3ReTweets11Favorites·Details
Да се потсетиме. https://t.co/obZZXDlGnW
2ReTweets14Favorites·Details
The Hounds - Kuku(Official Music Video) https://t.co/3tes2Dud2O

🔥🎶
4ReTweets4Favorites·Details
1ReTweets15Favorites·Details
Фрли си зад себе, најди си пред себе.
2ReTweets10Favorites·Details
Не можам да не го сакам понеделник, родена сум во понеделник.
2ReTweets8Favorites·Details
Кафе за три светови.
1ReTweets9Favorites·Details
Ко за интроверт многу се дружев викендов.
1ReTweets7Favorites·Details
Пола живот во чекање ми помина. https://t.co/mU3NP3OIwu
0ReTweets9Favorites·Details
Од рубриката: Небеса и гранки. https://t.co/etD27gRUjM
0ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Девојката со кафетоdevojkasokafe6
2Velesil Ssiljanstrkott3
3ehemija.mkehemijamk2
4Змајче со хаштагот 💫programlabilna2
5Таинственото Детеtainstvenodete2
6Arhitektot so kafetosokafeto2
7Џеси Пинкманmaxdestructionn2
8Creative Emphatic, Kindness Fanaticemphaticfanatic1
9Tdemijan9991
10Привелегирана Бела Линијаjasthegreattt1