TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Аууу Џониии @auuudzoniii
#reach: 21359   ( 393rd )
#followers: 2559   ( 1712nd )
Поздрав од Царев Врв, Осоговски Планини. 🗻🏔️
Не забрављајте да пуштите прекршочну. https://t.co/auL4R2EKSR https://t.co/FSw5Aiu0RO
23ReTweets188Favorites·Details
Поздрав до надлежните од врвовите Мусала и Митикас. Ги нарушуваме односите со Татарите и Гејците.
Ако сакате ќе ви ги пратам чисти сликите за кривични пријави.
Жива е Македонија.
Аир да не видите. https://t.co/QbgeirwfzT
20ReTweets115Favorites·Details
Сакате ли уште некоја фотка од денешното искачување, за прекршочна мислам. 🤪 https://t.co/9alAjbsvxs
14ReTweets124Favorites·Details
Да ве почастам со уште едно видео од Царев Врв. За мене од поубавите врвови ако го качуваш зимно време.
Рај. 🗻🏔️ https://t.co/Euh7mj5UL5 https://t.co/Gp5LD1RGFs
9ReTweets137Favorites·Details
Кај што тонеш, ти извираш!
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ https://t.co/as3nce6BWl
10ReTweets92Favorites·Details
Електронски пуштив барање за термин за работна виза до германската амбасада во Скопје. Потврдата на мејл ја добив на албански јазик. 🤷
13ReTweets74Favorites·Details
Максим Димитриевски: Веројатно еден ден ќе разберете дека Македонија била е и ќе биде Македонска а од Македонец Бугарин не биднува, ниту Србин а најмалку пак Грк.

*гласа за промена на името.
9ReTweets45Favorites·Details
Ајмо твитерџии и твитерџики кои изгубиле верба 😂🤣 https://t.co/cSmBYtCxPh
9ReTweets29Favorites·Details
Не знам кој прв стана, ја или он. 😂
1ReTweets11Favorites·Details
Убав е и понеделник за нас што се враќамо од ноќну. 🤟
0ReTweets12Favorites·Details
Изгледа Милан решија сам себе да се казни сс 15 бодови. 🤷
0ReTweets7Favorites·Details
@Gomatic2 Ја за тија две Гркинке сам што ги имаше у кадар пред неколко минута.
0ReTweets4Favorites·Details
Заборавив како изгледа трета смена на твитер. Луѓе, што ви е?
0ReTweets4Favorites·Details
@SomeonesKink @denicijaaa Полн погодок 🤟
0ReTweets2Favorites·Details
@Gomatic2 Ќе пројде и она 😂
0ReTweets1Favorites·Details
@mara00914095 Затоа најубаво е да се оди на планина во сабота, според мене.
0ReTweets1Favorites·Details
@leshovski Алал ти вера после трета, втора.
0ReTweets1Favorites·Details
@leshovski А, слободен ден?
0ReTweets1Favorites·Details
@zoranveli Ееее. Не зезај сг.
0ReTweets1Favorites·Details
@Duarmingyllene Што стави?
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Magnetitgomatic22
2лЕшкоleshovski2
3ТУТУНОБЕРАЧИТЕ 2.0bitechminus1
4Marijamara009140951
5Шист, Фети Шистsomeoneskink1
6Деницијаdenicijaaa1
7Зоранвелиzoranveli1